(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Szilágyi László Dátum: 2011-08-12 16:27:32
Szia Kata! Mi Aug-16-án kedden érkezünk autóval. Már nagyon várjuk! Két kérdésem lenne: Az egyénileg szerint melyik útvonal a jobb, a bulgárián vagy a szerb/macedónián keresztül? Ezenkívül ágyneműt kell vinni, vagy esetleg kapunk. Előre is köszönöm a választ!
Nagy Emese Dátum: 2011-08-12 13:34:20
Grand Kata írta ekkor: 2011-08-11 14:05:56
Kedves Emese minden megoldható! Itt majd megbeszéljük! Jó utat szia Kata smile smile
Köszönöm szépen már alig várjuk, hogy ott legyünk 5 év kihagyás után.
Grand Kata Dátum: 2011-08-11 14:43:57
Szotter Viorica (Ibolya) írta ekkor: 2011-08-04 22:06:57
Szia Kata. Mi ket eve voltuk Marmarason es nagyon tetszett az egesz minden. Te egy renkivuli aranyos idegenvezeto vagy es nagyon orulunk hogy meggyogyultal. Lenne egy kerdesunk hozzad ha tudsz nekunk segiteni : mivel roman allampolgarok vagyunk nem tudjuk hogy a szerb-macedon hatarnal eleg -e nekunk a szemelyigazolvany vagy csak utlevellel lehet atmenni.Nagyon szeretnenk az iden is veletek utazni de meg nem foglaltuk le mert nem tudtuk hogy milyen irattal tudjuk magunkat azonositani. koszonjuk szepen a segitseged, puszil Zsoka es Ibolya Nagyvaradrol
Szia Ibolya! Ezzel kapcsolatban az irodánk tud felvilágosítást adni. Minden országban más a rend a magyar személyivel tudom, hogy lehet jönni! Szeretettel várlak Kata smile smile
Grand Kata Dátum: 2011-08-11 14:41:56
Karasz Krisztina írta ekkor: 2011-08-03 13:42:37
Azt gondolom már csak a buszon fogjuk megtudni, hogy a miénk megy-e Marmarasra, vagy nem. Egyébként hogy működik? Mindenkinek előre meghatározzák a helyét, vagy oda ülsz, ahol hely van? Ha két személyre foglaltam az utat, akkor ülhetünk egymás mellett, vagy majd valahol lesz hely?
Az irodában osztják be a helyeket. Természetesen akik együtt vannak együtt is ülnek. Üdv.: Kata smile smile
Grand Kata Dátum: 2011-08-11 14:07:06
Fajcsák Roland írta ekkor: 2011-08-08 19:40:46
Valaki tudja hogy hova tűnt Kata??Marmarason van még egyáltalán?? smile smile Remélem nincs baj csak sokat kirándul meg bulizik a vendégekkel! smile
Itt vagyok már itt vagyok! Elég sok volt a dolgom, de most mindent bepótolok! smile smile