(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Fajcsák Roland Dátum: 2011-08-08 19:40:46
Valaki tudja hogy hova tűnt Kata??Marmarason van még egyáltalán?? smile smile Remélem nincs baj csak sokat kirándul meg bulizik a vendégekkel! smile
Debreceni Péterné Dátum: 2011-08-08 18:30:01
Szia.- 1 hete jöttünk onnan haza.- --Természetesen adnak. Katának innen is jár 1 hatalmas verybignagy KÖSZÖNÖM!!!!!!!!!!! Nagyon jol éreztük magunkat.!!!!!!!!!!!
Karasz Krisztina Dátum: 2011-08-08 15:34:06
Sziasztok! Az Athénében adnak ágyneműt, vagy vinni kell?
Pfliegler Valter Péter Dátum: 2011-08-08 08:19:11
Kedves Nyaralók, akit érdekel Neos Marmaras környékének élővilága az az alábbi linkeken talál egy-egy beszámolót szárazföldi ill. tengeri állat- és növényfotókkal: http://naturephoto-walter.blogspot.com/2011/07/greece-june-2011-i-sithonia-peninsula.html http://naturephoto-walter.blogspot.com/2011/07/greece-062011-ii-aegean-sea-gorogorszag.html
Füleki Szabina Dátum: 2011-08-06 16:18:06
Szia mi Miskolcon fogunk felszállni és mi is abban az apartban leszünk :) mi 4en megyünk.