(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

KelemenImre Dátum: 2011-07-08 20:54:32
Sziasztok! Mi 6-án jöttünk haza Marmarasról, sok fele jártunk már Görögországban,15 éve, minden nyáron ott nyaralunk, de mi nagyon jól éreztük magunkat, még vissza fogunk menni. Nekünk a pihenés volt a lényeg, ami nagyon be is jött. Voltak fiatalok is akik jól érezték magukat. Az Athéne appartmanba voltunk, onnan is jól láható a tenger, és szerintem jobb helyen is van.
Domokos Andrea Dátum: 2011-07-08 08:58:01
Sziasztok. Az idén Marmarasra mennénk a barátnőimmel, de most azt olvastam a hozzászólásaitokban, hogy nincs túl nagy élet ott. Ez igaz? Mi nyüzsis helyre szeretnénk menni. Marmaras mennyire fele meg ennek? Augusztus 23-án megyünk. Ilyenkor van még ott élet? A másik kérdésem, hogy a Politis apartman I. emeletén melyik szobából lehet jobban látni a tengerre? Köszönöm a válaszokat.
Laki Henrietta Dátum: 2011-07-08 07:24:23
Helló! Egy újabb kérdésem lenne. Van -e lehetőség Marmarason autót bérelni,és mennyiért?
Francziszti László Dátum: 2011-07-07 21:13:37
Már csak 10 nap az indulásig!!! smile smile smile Kata! Rendelheted a jóidőt, napsütést, a nyugodt tengert a hajókiránduláshoz! Aki most nyaral, avagy hamarosan indul hasonló jókat kívánunk! Szia: Magdi és Laci
Karasz Krisztina Dátum: 2011-07-07 13:14:56
Már csak 52 smile