Sziasztok! Mi 6-án jöttünk haza Marmarasról, sok fele jártunk már Görögországban,15 éve, minden nyáron ott nyaralunk, de mi nagyon jól éreztük magunkat, még vissza fogunk menni. Nekünk a pihenés volt a lényeg, ami nagyon be is jött. Voltak fiatalok is akik jól érezték magukat. Az Athéne appartmanba voltunk, onnan is jól láható a tenger, és szerintem jobb helyen is van.