(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2011-07-07 12:47:32
Farkas Regina írta ekkor: 2011-07-06 10:02:49
Már csak 4 smile smile
És már csak 3 smile smile smile
Dátum: 2011-07-06 16:31:11
Nagy Emese írta ekkor: 2011-07-06 14:55:40
Akkor ez biztos ugye ??? Mert a fiamnak csak új személyie van.
Igen biztos :) Mi is kiértünk és vissza 1 hónappal ezelőtt és mivel a határozat(ok) érvényben vannak, ezáltal Szerbiába és Macedóniába is elegendő az EU tagállamainak személyi igazolványa a be- és kilépéskor. Ezen sokat nem lehet beszélni és a félelem mindenkiben -ami egészséges- de nem kell félni.
Nagy Emese Dátum: 2011-07-06 14:55:40
Grand Kata írta ekkor: 2011-07-06 14:32:55
Szia Rita! Erről a témáról már nagyon sokszor esett szó! Eddigi tapasztalat és a törvény szerint elegendő az új fajta személyi! smile smile Üdv.: Kata
Akkor ez biztos ugye ??? Mert a fiamnak csak új személyie van.
Grand Kata Dátum: 2011-07-06 14:32:55
Gyenes Rita írta ekkor: 2011-07-06 13:17:26
Sziasztok! Nem tudja valaki hogy a buszos utazáshoz kell-e útlevél? Elég felemás infókat kaptam és nem szeretném ha ahatárról küldenének vissza :D Köszönöm, Rita
Szia Rita! Erről a témáról már nagyon sokszor esett szó! Eddigi tapasztalat és a törvény szerint elegendő az új fajta személyi! smile smile Üdv.: Kata
Grand Kata Dátum: 2011-07-06 14:31:12
Karasz Krisztina írta ekkor: 2011-07-05 14:53:22
Vasárnapig 5 nap, hétfőn meg már indulnak, az nem számít smile smile smile
Igazatok van! smile smile smile