Akkor ez biztos ugye ??? Mert a fiamnak csak új személyie van.
Igen biztos :) Mi is kiértünk és vissza 1 hónappal ezelőtt és mivel a határozat(ok) érvényben vannak, ezáltal Szerbiába és Macedóniába is elegendő az EU tagállamainak személyi igazolványa a be- és kilépéskor. Ezen sokat nem lehet beszélni és a félelem mindenkiben -ami egészséges- de nem kell félni.