(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2011-07-08 23:36:33
Domokos Andrea írta ekkor: 2011-07-08 08:58:01
Sziasztok. Az idén Marmarasra mennénk a barátnőimmel, de most azt olvastam a hozzászólásaitokban, hogy nincs túl nagy élet ott. Ez igaz? Mi nyüzsis helyre szeretnénk menni. Marmaras mennyire fele meg ennek? Augusztus 23-án megyünk. Ilyenkor van még ott élet? A másik kérdésem, hogy a Politis apartman I. emeletén melyik szobából lehet jobban látni a tengerre? Köszönöm a válaszokat.
Szia Andrea! Elő és utószezonban elég csendes hely, de főszezonban van élet! Amúgy is a városnak 4500 lakosa van, nem csak kizárólag turistahely. A Politis ház legfelső emeletéről látszik rendesen csak a tenger az elsőről nem. Ha lehet ott válasszatok szobát! smile Üdv.: Kata
Grand Kata Dátum: 2011-07-08 23:32:06
Laki Henrietta írta ekkor: 2011-07-08 07:24:23
Helló! Egy újabb kérdésem lenne. Van -e lehetőség Marmarason autót bérelni,és mennyiért?
Szia Henrietta! Van lehetőség, de mivel főszezonban folyamatosan változnak az árak, majd ha itt lesztek segítek! Mostanság 50-60€/nap Üdv.: Kata smile smile
Grand Kata Dátum: 2011-07-08 23:30:41
Francziszti László írta ekkor: 2011-07-07 21:13:37
Már csak 10 nap az indulásig!!! smile smile smile Kata! Rendelheted a jóidőt, napsütést, a nyugodt tengert a hajókiránduláshoz! Aki most nyaral, avagy hamarosan indul hasonló jókat kívánunk! Szia: Magdi és Laci
Jó idő, és nyugodt tenger megrendelve! Szeretettel várlak Titeket! smile Kata smile smile
Grand Kata Dátum: 2011-07-08 23:29:23
Karasz Krisztina írta ekkor: 2011-07-07 13:14:56
Már csak 52 smile
Hát ez még elég sok nap, de csak elfogy lassan! smile smile smile
KelemenImre Dátum: 2011-07-08 21:00:51
Kedves Kata! Még egyszer nagyon köszönünk mindent neked, nagyon jól éreztük magunkat, remélem jövőre találkozunk Marmarason. Szeretettel puszi:Kati és Imre Debrecenből.