Sziasztok. Az idén Marmarasra mennénk a barátnőimmel, de most azt olvastam a hozzászólásaitokban, hogy nincs túl nagy élet ott. Ez igaz? Mi nyüzsis helyre szeretnénk menni. Marmaras mennyire fele meg ennek? Augusztus 23-án megyünk. Ilyenkor van még ott élet?
A másik kérdésem, hogy a Politis apartman I. emeletén melyik szobából lehet jobban látni a tengerre? Köszönöm a válaszokat.
Szia Andrea! Elő és utószezonban elég csendes hely, de főszezonban van élet! Amúgy is a városnak 4500 lakosa van, nem csak kizárólag turistahely. A Politis ház legfelső emeletéről látszik rendesen csak a tenger az elsőről nem. Ha lehet ott válasszatok szobát!

Üdv.: Kata