Kedves Kata! Még egyszer nagyon köszönünk mindent neked, nagyon jól éreztük magunkat, remélem jövőre találkozunk Marmarason. Szeretettel puszi:Kati és Imre Debrecenből.
Kedves Kati és Imre! Örülök, hogy jól éreztétek magatokat! Az egész "csapat" nagyon kellemes, kedves emberekből állt, aminek én nagyon örültem. Boldog leszek, ha ismét találkozunk majd!
Szeretettel gondolok Rátok! Kata