(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Domokos Andrea Dátum: 2011-07-09 17:59:21
Kedves Kata! Még azt szeretné megkérdezni, hogy Marmarasból kb. hány óra az út a Meteorákhoz? Én már láttam, de a barátnőim nagyon megszeretnék nézni. Nagyon messze van? És végig busszal mennénk? Köszönöm.
Domokos Andrea Dátum: 2011-07-09 17:44:23
Grand Kata írta ekkor: 2011-07-08 23:36:33
Szia Andrea! Elő és utószezonban elég csendes hely, de főszezonban van élet! Amúgy is a városnak 4500 lakosa van, nem csak kizárólag turistahely. A Politis ház legfelső emeletéről látszik rendesen csak a tenger az elsőről nem. Ha lehet ott válasszatok szobát! smile Üdv.: Kata
Szia Kata! Köszönöm szépen a válaszodat. Sajnos legfelülre nem tudunk menni, mert 3-an megyünk és legfelül csak 2 ágyas szobák vannak. Nem baj, jó lesz az így is, csak már ott lennénk. :))
Farkas Réka Dátum: 2011-07-09 11:51:12
2 smile
Farkas Nikolett Dátum: 2011-07-09 07:41:26
És 2... smile smile
Grand Kata Dátum: 2011-07-08 23:38:22
KelemenImre írta ekkor: 2011-07-08 21:00:51
Kedves Kata! Még egyszer nagyon köszönünk mindent neked, nagyon jól éreztük magunkat, remélem jövőre találkozunk Marmarason. Szeretettel puszi:Kati és Imre Debrecenből.
Kedves Kati és Imre! Örülök, hogy jól éreztétek magatokat! Az egész "csapat" nagyon kellemes, kedves emberekből állt, aminek én nagyon örültem. Boldog leszek, ha ismét találkozunk majd! Szeretettel gondolok Rátok! Kata smile smile