Miért is pihenjen Kata sokat addig??Ja...mert mellettünk nem lehet
Tudjátok nekem az a jó ha nem pihenni kell, hanem kirándulni és élvezni a vendégeim közelségét! Az meg meglesz! Imiéknek is kötelező lesz most már valahová benevezni! Ennyi év után!
Farkas Nikolett Dátum: 2011-07-04 12:35:34
Farkas Réka írta ekkor: 2011-07-03 17:13:14
Szia!Igen tudjuk,sőt Imréék is:D!De jó lesz azon a "d" soron !
A megszokott kis szuper csapat
Farkas Nikolett Dátum: 2011-07-04 12:34:42
Farkas Réka írta ekkor: 2011-07-03 17:14:24
Addig is pihenj sokat !
Miért is pihenjen Kata sokat addig??Ja...mert mellettünk nem lehet