(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Farkas Réka Dátum: 2011-07-05 09:45:18
......5 smile ...
Grand Kata Dátum: 2011-07-04 13:14:30
Farkas Nikolett írta ekkor: 2011-07-04 12:34:42
Miért is pihenjen Kata sokat addig??Ja...mert mellettünk nem lehet smile smile
Tudjátok nekem az a jó ha nem pihenni kell, hanem kirándulni és élvezni a vendégeim közelségét! Az meg meglesz! smile smile smile Imiéknek is kötelező lesz most már valahová benevezni! Ennyi év után! smile smile smile
Farkas Nikolett Dátum: 2011-07-04 12:35:34
Farkas Réka írta ekkor: 2011-07-03 17:13:14
Szia!Igen tudjuk,sőt Imréék is:D!De jó lesz azon a "d" soron smile !
A megszokott kis szuper csapat smile smile smile smile
Farkas Nikolett Dátum: 2011-07-04 12:34:42
Farkas Réka írta ekkor: 2011-07-03 17:14:24
Addig is pihenj sokat smile !
Miért is pihenjen Kata sokat addig??Ja...mert mellettünk nem lehet smile smile
Farkas Nikolett Dátum: 2011-07-04 12:33:38
A teljesség kedvéért: 6 nap smile smile