Én is csak csatlakozni tudok Timihez. Egyidőben voltunk nyaralni (kedves szomszédaink voltak :) ) és Marmaros csend és nyugalom honolt.
Nagyon szép város, de amilyen nagy annyira nincs pezsgés és nyüzsgés,ez nekem kicsit furcsa volt.
Nem tudom mivel másabb főszezonban, biztos több a nyaraló, de hogy mennyivel pezsgőbb azt nem tudom.
Azt gondolom, hogy inkább a passziv pihenésre, a csend és nyugalomra vágyóknak ajánlanám a helyet.
Szia Olivér! Csak ismételni tudnák az elő és főszezon közötti különbséget!

Szia Kata