(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

K.Timi Dátum: 2011-07-03 19:44:14
Grand Kata írta ekkor: 2011-07-02 22:18:15
Szia Timi! A hajókirándulás alkalmával megálltunk Pefkohóriban a "Fenyők falujában", majd a Kassandra félsziget végén a Palyuri öbölben fürödtünk! Gondolom erre voltál kíváncsi!Üdv.:Kata smile smile smile
Szia Kata!Köszönöm a választ,igen az öböl nevére voltam kíváncsi.Az(is)nagyon bejött. smile
Farkas Réka Dátum: 2011-07-03 17:14:24
Grand Kata írta ekkor: 2011-07-03 12:56:21
Várlak! smile smile smile Ma hívott Oláh Karcsi! Ők is jönnek, de ezt már biztosan tudod! smile smile Puszi
Addig is pihenj sokat smile !
Farkas Réka Dátum: 2011-07-03 17:13:14
Grand Kata írta ekkor: 2011-07-03 12:56:21
Várlak! smile smile smile Ma hívott Oláh Karcsi! Ők is jönnek, de ezt már biztosan tudod! smile smile Puszi
Szia!Igen tudjuk,sőt Imréék is:D!De jó lesz azon a "d" soron smile !
Grand Kata Dátum: 2011-07-03 12:57:43
Olivér írta ekkor: 2011-07-03 07:10:59
Én is csak csatlakozni tudok Timihez. Egyidőben voltunk nyaralni (kedves szomszédaink voltak :) ) és Marmaros csend és nyugalom honolt. Nagyon szép város, de amilyen nagy annyira nincs pezsgés és nyüzsgés,ez nekem kicsit furcsa volt. Nem tudom mivel másabb főszezonban, biztos több a nyaraló, de hogy mennyivel pezsgőbb azt nem tudom. Azt gondolom, hogy inkább a passziv pihenésre, a csend és nyugalomra vágyóknak ajánlanám a helyet. smile
Szia Olivér! Csak ismételni tudnák az elő és főszezon közötti különbséget! smile smile Szia Kata
Grand Kata Dátum: 2011-07-03 12:56:21
Farkas Réka írta ekkor: 2011-07-03 12:31:58
7 nap smile !És jövünk!!!! smile
Várlak! smile smile smile Ma hívott Oláh Karcsi! Ők is jönnek, de ezt már biztosan tudod! smile smile Puszi