(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2011-07-03 12:55:35
Karasz Krisztina írta ekkor: 2011-07-03 09:29:31
Szia Kata! Mi az augusztus 30-i turnussal megyünk, 2 főt már be is írhatsz a naplementés koktélszürcsölős kiruccanásra :-)
OK! smile smile smile
Grand Kata Dátum: 2011-07-03 12:55:08
Francziszti László írta ekkor: 2011-07-03 09:10:28
Sziasztok! Én csak ajánlani tudom nektek a főszezon kipróbálását. Igaz, hogy akkor is a főutca a legnépesebb, a környező utcák, sikátorok nem annyira. Ilyenkor alig lehet mozdulni a főutcán, rengeteg az autó, meg a motoros, ill. a gyalogos. Kirakodó árusok vannak a járdákon, stb. Lehet, hogy a piac is nagyobb?? Bár ezt Kata tudja jobban... Aktívan is ki lehet kapcsolódni, igaz az embernek fel kell találnia magát, nem teszik a feneke alá, mint pl. Paralián (menyasszonyom szerint). Lehet menni a fakultatív kirándulásokra, vagy aki akar, mehet önállóan is. Emellett viszont a parton nincs tömegelés, nem csak zsebkendőnyi területre futja, mint amit Pefkochoriban láttunk... Mindenki megtalálja amit szeretne. Ki kell próbálni a többi nyaralóhelyet, és rájöttök, hogy Marmaras és Kata a tuti... (Ez a reklám helye, vállalom! smile smile smile ) Az előszezon biztos hogy mindenhol nyugisabb. KataTe hogy látod?? Üdv: Laci
Teljesen így van előszezonban mindenütt nagy a "csend" ma már lunapark, szórakozási lehetősége, és persze a nyugodt pihenés is biztosítva van, mert a házaink, kivéve a Mouses ap.-t nem a városban vannak. Tegnap a nagy zene - bonától, az ott lakók, csak bezárt ajtók mögött tudtak pihenni, de ez is megoldott, hiszen van légkondi, amit minden házban a múlthéten, amikor megjött az igazi nyár, karbantartottak. Más az előszezon és más a főszezon, de ez mindenütt így van. Üdv. Mindenkinek Kata smile smile
Farkas Réka Dátum: 2011-07-03 12:31:58
7 nap smile !És jövünk!!!! smile
Karasz Krisztina Dátum: 2011-07-03 09:29:31
Szia Kata! Mi az augusztus 30-i turnussal megyünk, 2 főt már be is írhatsz a naplementés koktélszürcsölős kiruccanásra :-)
Francziszti László Dátum: 2011-07-03 09:10:28
Olivér írta ekkor: 2011-07-03 07:10:59
Én is csak csatlakozni tudok Timihez. Egyidőben voltunk nyaralni (kedves szomszédaink voltak :) ) és Marmaros csend és nyugalom honolt. Nagyon szép város, de amilyen nagy annyira nincs pezsgés és nyüzsgés,ez nekem kicsit furcsa volt. Nem tudom mivel másabb főszezonban, biztos több a nyaraló, de hogy mennyivel pezsgőbb azt nem tudom. Azt gondolom, hogy inkább a passziv pihenésre, a csend és nyugalomra vágyóknak ajánlanám a helyet. smile
Sziasztok! Én csak ajánlani tudom nektek a főszezon kipróbálását. Igaz, hogy akkor is a főutca a legnépesebb, a környező utcák, sikátorok nem annyira. Ilyenkor alig lehet mozdulni a főutcán, rengeteg az autó, meg a motoros, ill. a gyalogos. Kirakodó árusok vannak a járdákon, stb. Lehet, hogy a piac is nagyobb?? Bár ezt Kata tudja jobban... Aktívan is ki lehet kapcsolódni, igaz az embernek fel kell találnia magát, nem teszik a feneke alá, mint pl. Paralián (menyasszonyom szerint). Lehet menni a fakultatív kirándulásokra, vagy aki akar, mehet önállóan is. Emellett viszont a parton nincs tömegelés, nem csak zsebkendőnyi területre futja, mint amit Pefkochoriban láttunk... Mindenki megtalálja amit szeretne. Ki kell próbálni a többi nyaralóhelyet, és rájöttök, hogy Marmaras és Kata a tuti... (Ez a reklám helye, vállalom! smile smile smile ) Az előszezon biztos hogy mindenhol nyugisabb. KataTe hogy látod?? Üdv: Laci