Sziasztok! Két kérdésem lenne a nyaralással kapcsolatban.Két éve Sarti voltunk,ott teljes mértékben lehetett érvényesülni magyar nyelven. Mi a helyzet Marmarasban, itt is beszélnek sokan magyarul? A másik kérdés: Mennyire érződik a válság ezen a nyaralóhelyen és egyáltalán az ideutazás alatt,drágultak-e az árak?
Szia Heni!Én nem igazán tapasztaltam,hogy beszélnének magyarul.De így is el fogsz boldogulni szerintem.Ha megkéred Katát ad nektek egy kis szótárt és abban a fontosabb szavak benne lesznek és már beszélhetsz is görögül+egy kicsi angol és már el sem adnak

Hidd el feltalálod magad.Jó nyaralást!