(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2011-07-02 22:10:05
Tóth Márta írta ekkor: 2011-07-02 07:41:43
Nem bánnám, ha összejönne a lészám. Napfelkeltét éltem már át Korfuról hazafelé jövet a tengeren, most megnézném a naplementét. No, és a koktélok is jól hangzanak.
Azon leszek, leszünk, hogy összejöjjön! Tényleg gyönyörű! smile smile
Grand Kata Dátum: 2011-07-02 22:07:19
Tóth Márta írta ekkor: 2011-07-02 07:39:35
Nemsokára lemeózzuk. Több év tapasztalata íratta velem, amit írtam. Tán nem ugyanaz a marketek beszerzési forrása. Merthogy eddig a kenyér is a marketekben volt a finomabb. Jó kis sárga - tán kukoricás? - kenyérkék tzatzikival.....nyam nyam. A 10 kiló súlyfeleslegemnek ugyan nem hiányzik, de az ízlelőbimbóimnak igen!
Bizony a sárga kukoricás kenyeret én is imádom, csak nem dzadzikivel, hanem htipitivel - ezt is kóstold meg- sült csípős paprikás fetakrém! Isteni! smile smile Üdv.: Kata
K.Timi Dátum: 2011-07-02 19:57:16
"A tenger a végtelen szabadsága, nyugalma és háborgása, a békés hatalom, ahol az ember csak mellékszereplõ. Ez húz mágnesként, s tart magánál addig amíg csak lehet, hogy aztán álmokkal feltöltve térjek vissza a kisstílû mindennapokba."
K.Timi Dátum: 2011-07-02 18:34:26
Laki Henrietta írta ekkor: 2011-07-02 18:02:33
Sziasztok! Két kérdésem lenne a nyaralással kapcsolatban.Két éve Sarti voltunk,ott teljes mértékben lehetett érvényesülni magyar nyelven. Mi a helyzet Marmarasban, itt is beszélnek sokan magyarul? A másik kérdés: Mennyire érződik a válság ezen a nyaralóhelyen és egyáltalán az ideutazás alatt,drágultak-e az árak?
Szia Heni!Én nem igazán tapasztaltam,hogy beszélnének magyarul.De így is el fogsz boldogulni szerintem.Ha megkéred Katát ad nektek egy kis szótárt és abban a fontosabb szavak benne lesznek és már beszélhetsz is görögül+egy kicsi angol és már el sem adnak smile Hidd el feltalálod magad.Jó nyaralást!
K.Timi Dátum: 2011-07-02 18:30:59
Grand Kata írta ekkor: 2011-07-01 22:12:35
Timikém amikor Ti voltatok, még nem indult be a szezon és azért nem volt fánk! Most már van smile smile Szia Kata
Szia Kata!Sajnálom a fánkot smile .De azért így is jól éreztük magunkat.Azt szeretném kérdezni,hogy mi volt a neve a partnak ahol kikötöttünk a hajókirándulás során?Köszi.Timi