Nagy kő esett le a szívünkről!
Ha rajtunk múlik, "elárasztunk" kagylókkal. Még 15 nap!!!! És megyüüünk.... Már csak a narancsméz tart ki, a fenyőméz a végét járja... Az ouzo meg már a múlté... Kimerültek a raktáraink... A marmarasi piac jöhetne Orosházára is havonta egyszer!!!
Üdv: Magdi és Laci