(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Laki Henrietta Dátum: 2011-07-02 18:02:33
Sziasztok! Két kérdésem lenne a nyaralással kapcsolatban.Két éve Sarti voltunk,ott teljes mértékben lehetett érvényesülni magyar nyelven. Mi a helyzet Marmarasban, itt is beszélnek sokan magyarul? A másik kérdés: Mennyire érződik a válság ezen a nyaralóhelyen és egyáltalán az ideutazás alatt,drágultak-e az árak?
Farkas Regina Dátum: 2011-07-02 12:33:28
Farkas Regina Dátum: 2011-07-02 12:33:08
8 nap smile smile
Francziszti László Dátum: 2011-07-02 09:03:30
Nem válaszolni szerettem volna. A net magától csinálta! Vagy ez a mátrix hibája??? smile smile smile
Francziszti László Dátum: 2011-07-02 09:02:01
írta ekkor: 2011-06-18 16:01:53
bocsi lemaradt, nem beszél magyarul, én angolul igyekeztem vele beszélni smile
Sziasztok! Köszönjük a válaszokat! Kata! Köszönjük a biztató választ, bearanyoztad a napunkat!! smile smile smile Nagy kő esett le a szívünkről! smile Ha rajtunk múlik, "elárasztunk" kagylókkal. Még 15 nap!!!! És megyüüünk.... Már csak a narancsméz tart ki, a fenyőméz a végét járja... Az ouzo meg már a múlté... Kimerültek a raktáraink... A marmarasi piac jöhetne Orosházára is havonta egyszer!!! smile smile smile Üdv: Magdi és Laci