Még mindig KATA a legjobb idegen vezető a világon!!Mindenben segít nagyon ,meg
mondja és cselekszik amikor kelll,szeretem nagyon!!!!!!!!!!
Szeretünk! Erika Sejla Ati és a többiek.Recinát igyál sok puszi !! Ágik is!!
Dátum: 2010-07-22 20:07:12
KATA a legnagyszerübb idegenvezető még mindig a világon!!!
Nagyon tudja mikor és mit mit kell tenni e mondania!Nagyon szeretjük,mindenben a toppon van!! Erika Sejla Ati és a többiek.Hiányzol KATA!! Sok Sok Puszi neked!!Ágit is pusziljuk!Erika