(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2010-07-18 08:39:54
írta ekkor: 2010-07-17 20:02:06
Szomorúan látom, hogy még mindig üres a Politisz smile Az Athéné meg szinte tele van... Pedig olyan jó hely az a Politisz!
Szia Anita! Neked teljesen igazad van! smile Sajnos a vendégek talán nem "hisznek" a képeknek és az elmodásunknak sem? smile pedig igaz. Lehet, hogy jövőre át kell oda költöznöm, mert talán azt gondolják, ahol az idegenvezető lakik oda kell menni!? smile smile Puszi Nektek! Remélem jól vagytok! Sok szeretettel gondolok Rátok! Puszi Kata
Dátum: 2010-07-17 20:02:06
Szomorúan látom, hogy még mindig üres a Politisz smile Az Athéné meg szinte tele van... Pedig olyan jó hely az a Politisz!
Grand Kata Dátum: 2010-07-15 22:38:45
Erika85 írta ekkor: 2010-07-14 20:51:56
Szia Kata! még 40 nap és indulunk hozzád! smile lassan, de azért fogynak a napok! jó lenne ebben a hőségben a tengerben megmártózni! remélem amikor ott leszünk akkor is ilyen meleg lesz! bár tavaly sem volt ezzel gond! smile sok puszi
Szia Erika! Bizony a 40 nap gyorsan elrepül! A tenger valóban fantasztikus, meleg, ma voltunk hjókirándulni, és talán a nyár -eddig- legmelegebb napja volt a ma. smile smile Bízom benne, hogy ismét nagon jól fogjátok érezni magatokat! puszi Kata smile
Erika85 Dátum: 2010-07-14 20:51:56
Szia Kata! még 40 nap és indulunk hozzád! smile lassan, de azért fogynak a napok! jó lenne ebben a hőségben a tengerben megmártózni! remélem amikor ott leszünk akkor is ilyen meleg lesz! bár tavaly sem volt ezzel gond! smile sok puszi
Grand Kata Dátum: 2010-07-12 10:27:01
Farkas Nikolett írta ekkor: 2010-07-11 20:02:11
Találd ki, hogy kiket fogsz először meglátni a buszon, amikor felszállsz kedden????MINKET smile smile
Ohhhhhh! Tényleg????? smile smile