Az Athéné meg szinte tele van... Pedig olyan jó hely az a Politisz!
Sajnos a vendégek talán nem "hisznek" a képeknek és az elmodásunknak sem?
pedig igaz. Lehet, hogy jövőre át kell oda költöznöm, mert talán azt gondolják, ahol az idegenvezető lakik oda kell menni!?
Puszi Nektek! Remélem jól vagytok! Sok szeretettel gondolok Rátok! Puszi Kata
Az Athéné meg szinte tele van... Pedig olyan jó hely az a Politisz!
lassan, de azért fogynak a napok! jó lenne ebben a hőségben a tengerben megmártózni! remélem amikor ott leszünk akkor is ilyen meleg lesz! bár tavaly sem volt ezzel gond!
sok puszi
Bízom benne, hogy ismét nagon jól fogjátok érezni magatokat! puszi Kata
lassan, de azért fogynak a napok! jó lenne ebben a hőségben a tengerben megmártózni! remélem amikor ott leszünk akkor is ilyen meleg lesz! bár tavaly sem volt ezzel gond!
sok puszi