Üdv.
26.-án indulunk Marmarasra kocsival és az lenne a kérésem aki szintén gépkocsival ment / Szerbia-Macedónia útvonalon / az árulja el nekem,hogy milyen benzin árral számolhatok és hol érdemes tankolni. Hallani olyat,hogy a Macedónok nem akarnak vissza adni euróból vagy csak a saját fizető eszközükben. Köszönöm előre is e segítséget
Grand Kata Dátum: 2010-07-21 22:48:45
Farkas Nikolett írta ekkor: 2010-07-21 12:39:38
szeretünk nagyon:)
Úgy mint én TITEKET! Köszönöm
Farkas Nikolett Dátum: 2010-07-21 12:39:38
szeretünk nagyon:)
Grand Kata Dátum: 2010-07-19 15:14:06
Boross család írta ekkor: 2010-07-19 14:43:37
már csak 4 hét :) már nagyon várom pussszi a Boross család
Sziasztok Borosék! Bár sürgethetném az időt, bár így is szalad.....De jó lenne, ha Ági is jönne, de nem hiszem Én is várlak Titeket! Millió puszi Kata
Boross család Dátum: 2010-07-19 14:43:37
már csak 4 hét :) már nagyon várom pussszi a Boross család