(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Sire Kero Dátum: 2010-07-22 08:11:25
Üdv. 26.-án indulunk Marmarasra kocsival és az lenne a kérésem aki szintén gépkocsival ment / Szerbia-Macedónia útvonalon / az árulja el nekem,hogy milyen benzin árral számolhatok és hol érdemes tankolni. Hallani olyat,hogy a Macedónok nem akarnak vissza adni euróból vagy csak a saját fizető eszközükben. Köszönöm előre is e segítséget smile
Grand Kata Dátum: 2010-07-21 22:48:45
Farkas Nikolett írta ekkor: 2010-07-21 12:39:38
szeretünk nagyon:) smile smile
Úgy mint én TITEKET! Köszönöm smile smile smile
Farkas Nikolett Dátum: 2010-07-21 12:39:38
szeretünk nagyon:) smile smile
Grand Kata Dátum: 2010-07-19 15:14:06
Boross család írta ekkor: 2010-07-19 14:43:37
már csak 4 hét :) már nagyon várom smile smile pussszi a Boross család smile smile smile
Sziasztok Borosék! smile smile smile Bár sürgethetném az időt, bár így is szalad.....De jó lenne, ha Ági is jönne, de nem hiszem smile smile Én is várlak Titeket! Millió puszi smile smile smile Kata
Boross család Dátum: 2010-07-19 14:43:37
már csak 4 hét :) már nagyon várom smile smile pussszi a Boross család smile smile smile