Szerintem inkább az az általános, hogy nem találkozol medúzával! Mi tavaly egyetlen egyet láttunk közelről, de csak mert valaki kihozta a parthoz! Úgyhogy ettől nem kell tartani! A víz pedig tényleg kristálytiszta! Az időjárásról annyit, hogy én most is nézegetem és már a következő hétre 30 fokot mutatnak!

jó utat Nektek, mi majd augusztusban megyünk!
Szia Erika! Várom az augusztust!

Medúzák nincsenek a Halkidiki-félsziget öbleiben. Ősszel fordul néha elő egy-egy barna, mely nem csíp, "tenger virágának" hívják, én sem vagyok jóban velük, de csak kevés és ahogy mondom későn ősszel áramlat útján kerül néha oda. Ne féljetek

Erős hullámzás pedig 5 hónap alatt 2-3 alkalommal fordult elő! Ti pont megtapasztaltátok, bár nagyon nagy élmény a hullámokon lovaglás is!

Üdv.: Kata