(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2010-05-09 20:15:41
Huszár Zoltánné írta ekkor: 2010-05-08 09:51:07
Szia Kata! Köszönöm szépen a segítséget! smile smile Két dolgot szeretnék még megkérdezni: 1. júniusban már jó idő van Görögországban? 2. mi a véleményed a nagy strandról és a kis öbölről? én már hallottam egy-két dolgot de a te véleményedre is kíváncsi lennék. Köszi, Enci smile
Szia Enci! Józsi szinte mindent leírt, tiszta, csodás tengerpartok,, jó idő tavaly május végén már 30-36 fok volt, a tengerben semmi veszély nincs, sem medőza, sem szennyeződés. Remélem élvezni fogjátok!Üdv.: Kata smile smile smile
Grand Kata Dátum: 2010-05-09 20:12:53
Farkas Réka írta ekkor: 2010-05-07 12:08:23
Szia Kata!Voltál Debrecenbe?
Szia Réka! Voltam Debrecenben, mindent leegyeztettünk, kedden az éjszakai géppel indulok, majd onnan, ha be lesaz kötve a net, mindenről értesítek MINDENKIT! Minden jót és várlak TITEKET!!! smile smile Mill. puszi Kata
Grand Kata Dátum: 2010-05-09 20:10:11
írta ekkor: 2010-05-07 08:53:02
Szia Bertalan! Úgy tűnik, hogy együtt fogunk utazni Marmarasra. A kedvesemmel mi is ebben a turnusban megyünk, s ugyanúgy vonattal. Beszélhetnénk esetleg, hogy Szalonikben együtt menjünk a buszpályaudvarra, illetve a vonaton is beszélhetnénk, ha lesz hozzá kedvetek. Fiatal, nem problémás pár vagyunk, nem kell aggódni! smile A címem [email protected]
Jó csapat lesz!!! smile smile smile
Erika85 Dátum: 2010-05-09 09:33:50
írta ekkor: 2010-05-09 07:34:51
Tavaly mi egyetlen partra sodort medúzával sem találkoztunk. Ezek szerint szerencsénk volt.
Szerintem inkább az az általános, hogy nem találkozol medúzával! Mi tavaly egyetlen egyet láttunk közelről, de csak mert valaki kihozta a parthoz! Úgyhogy ettől nem kell tartani! A víz pedig tényleg kristálytiszta! Az időjárásról annyit, hogy én most is nézegetem és már a következő hétre 30 fokot mutatnak! smile jó utat Nektek, mi majd augusztusban megyünk!
Dátum: 2010-05-09 07:34:51
Tanda Bertalan írta ekkor: 2010-05-08 15:19:27
Egy baj van csak a nagy stranddal: erős hullámzáskor mindenféle csalánokkal van tele a széle. Itt a medúzákra gondolok. Nem bántanak, de elég undorítóan néznek ki.A leírtakkal max. egyet értek.
Tavaly mi egyetlen partra sodort medúzával sem találkoztunk. Ezek szerint szerencsénk volt.