Két dolgot szeretnék még megkérdezni:
1. júniusban már jó idő van Görögországban?
2. mi a véleményed a nagy strandról és a kis öbölről? én már hallottam egy-két dolgot de a te véleményedre is kíváncsi lennék.
Köszi, Enci
Mill. puszi Kata
A címem [email protected]
jó utat Nektek, mi majd augusztusban megyünk!