Szia Enci!
Igaz, hogy nem én voltam megszólítva, de szívesen leírom a tapasztalataimat a strandokról, majd később Kata kiegészít.
A kis öböl kavicsos, viszonylag gyorsan mélyül, s a hullámzás is erősebb általában, mint a nagyobb strandon, viszont bensőségesebb, mert kevesen vannak.
A nagy strand sokkal lassabban mélyül,s csak az első pár méter kavicsos, utána homokos a talaj. Itt sokkal több a hely, mi szinte mindig itt fürödtünk. De itt sem volt tömegnyomor sosem.
A víz mindenhol pazar tisztaságú.
Tavaly június végén voltunk, akkor átlagosan 36 fok körül volt a hőmérséklet.
Józsi
Egy baj van csak a nagy stranddal: erős hullámzáskor mindenféle csalánokkal van tele a széle.
Itt a medúzákra gondolok. Nem bántanak, de elég undorítóan néznek ki.A leírtakkal max. egyet értek.