Kedves Katalin!!!!
Szeretnék érdeklődni, hogy milyen kint a helyzet.
Június 15-én érkeznénk hozzátok;ugyan az a csapat, mint tavaly egy pár baráttal kiegészítve.
Mi megint vonattal mennénk egyéni utasokként.
Reméljük addig rendeződik a kinti helyzet, mert ha sztrájkokra lehet számítani, akkor nem tudom hogy fogunk kijutni.
Érdekelne még, hogy horgász jegyet lehet-e váltani egy napra és mennyibe kerül???
Válaszodat előre is köszönjük.
A mihamarabbi viszontlátásig is minden jót kívánva:
Tanda Bertalan&Orosz Katalin
Szia Bertalan!
Úgy tűnik, hogy együtt fogunk utazni Marmarasra.
A kedvesemmel mi is ebben a turnusban megyünk, s ugyanúgy vonattal. Beszélhetnénk esetleg, hogy Szalonikben együtt menjünk a buszpályaudvarra, illetve a vonaton is beszélhetnénk, ha lesz hozzá kedvetek.
Fiatal, nem problémás pár vagyunk, nem kell aggódni!

A címem
[email protected]