(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2010-01-04 12:00:06
bán jánosné írta ekkor: 2009-12-29 20:58:19
Szia Kata!! Ezt nem hiszem eeeeeL !!!!!!!! Újra van ATHÉNE?????????????? EZT HOGY CSINÁLTÁTOK??? NEM IS SZÁMÍT, LÉNYEG, HOGY ÚJRA VAN!!! Költözöl vissza a szobádba? Kívánom, hogy érezd újra jól Magad ott ahol annyi szép és jó történt Veled, velünk. Tudod, mi megyünk!!! Puszi:Eszter
Szia Eszter! Én is nagyon örülök és költözök vissza. Örülök, hogyha ismét nálam szeretnétek nyaralni! BÚÉK és mill. puszi: Kata
magoeva Dátum: 2010-01-02 22:54:05
Szia Kata! Mégegyszer BUÉK neked, és már tervezzük a nyarat. Segíts légyszíves: melyik szobát ajánlanád nekünk, és melyik házban? puszi: Éva
bán jánosné Dátum: 2009-12-29 20:58:19
Szia Kata!! Ezt nem hiszem eeeeeL !!!!!!!! Újra van ATHÉNE?????????????? EZT HOGY CSINÁLTÁTOK??? NEM IS SZÁMÍT, LÉNYEG, HOGY ÚJRA VAN!!! Költözöl vissza a szobádba? Kívánom, hogy érezd újra jól Magad ott ahol annyi szép és jó történt Veled, velünk. Tudod, mi megyünk!!! Puszi:Eszter
Nagyné Harsányi Szidónia Dátum: 2009-12-23 17:22:00
Szia Kata! Nagyon boldog karácsonyi ünnepeket kívánunk Neked! Puszi: Szidi és Dávid
Grand Kata Dátum: 2009-12-19 18:16:16
Minden kedves "fórumozónak" és leendő levelezőpartnereimnek, valamint régi és új vendégemnek! Kívánok szeretetteljes, boldog, békés karácsonyt! Jó egészséget, mégjobb munkalehetőséget, hogy jövőre újra találkozhassunk! Sok szeretettel: Kata smile smile