Szia Kata!!
Ezt nem hiszem eeeeeL !!!!!!!!
Újra van ATHÉNE??????????????
EZT HOGY CSINÁLTÁTOK???
NEM IS SZÁMÍT, LÉNYEG, HOGY ÚJRA VAN!!!
Költözöl vissza a szobádba? Kívánom, hogy érezd újra jól Magad ott ahol annyi szép és jó történt Veled, velünk.
Tudod, mi megyünk!!!
Puszi:Eszter
Szia Eszter! Én is nagyon örülök és költözök vissza.
Örülök, hogyha ismét nálam szeretnétek nyaralni! BÚÉK és mill. puszi: Kata