(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Csontos János Dátum: 2010-01-08 19:29:27
Sziasztok! Lenne egy kérdésem. Az Athénében van szúnyoghálós ajtó ill. szúnyogok? Tavaly Paralián nem volt egy nyugodt éjszakánk sem miattuk... A választ előre is köszönöm!
Grand Kata Dátum: 2010-01-06 23:03:18
írta ekkor: 2010-01-06 10:48:44
Szia Kata! ha minden úgy alakul, akkor idén is megyünk Marmarasba,s úgy látom, hogy az Athénéba. Örülök, hogy sikerült visszakapni azt a helyet, főleg, hogy így megszabadultál az öregembertől. smile . Majd olyan ügyben kérnénk segítséget, hogy idén mindenképpen repülővel mennénk, mert a buszt nehezen viseltük,s nem kerül sokkal többe Thesszalonikbe. Csak onnan kell majd eljutnunk hozzatok Puzsi, Józsi s Orsi.
Sziasztok Orsi és Józsi! Ha a repülést választjátok akár távolsági busszal, akár taxival le tudtok jönni Marmaraszba. (Ejnye-bejnye, nem bírjuk a buszt??) Tavaly a távolsági busz oda vissza kb. 25€, a taxi 100€ csak egy út. Nem olcsó mulatság. Majd meglátjátok. Minden esetre nagyon örülök Nektek! Puszi Kata smile (Azért az öreget Isten éltesse még sokáig smile
Dátum: 2010-01-06 10:48:44
Szia Kata! ha minden úgy alakul, akkor idén is megyünk Marmarasba,s úgy látom, hogy az Athénéba. Örülök, hogy sikerült visszakapni azt a helyet, főleg, hogy így megszabadultál az öregembertől. smile . Majd olyan ügyben kérnénk segítséget, hogy idén mindenképpen repülővel mennénk, mert a buszt nehezen viseltük,s nem kerül sokkal többe Thesszalonikbe. Csak onnan kell majd eljutnunk hozzatok Puzsi, Józsi s Orsi.
Grand Kata Dátum: 2010-01-04 12:05:11
magoeva írta ekkor: 2010-01-02 22:54:05
Szia Kata! Mégegyszer BUÉK neked, és már tervezzük a nyarat. Segíts légyszíves: melyik szobát ajánlanád nekünk, és melyik házban? puszi: Éva
Szia Évi! Ha egylégteres 4 ágyast szeretnétek, akkor a Politisz, ha kétlégtereset az Athéne 5 ágyasát válasszátok. Ha kocsival jönnétek a belvárosi házunk is gyönyörű. Majd írd meg hogy tervezitek, és annak függvényében bővebb tanácsot tudok adni! Addig is puszi Kata
Grand Kata Dátum: 2010-01-04 12:02:23
Nagyné Harsányi Szidónia írta ekkor: 2009-12-23 17:22:00
Szia Kata! Nagyon boldog karácsonyi ünnepeket kívánunk Neked! Puszi: Szidi és Dávid
Kedves Szidi és Dávid! Minden szépet és jót Nektek az új esztendőben! Puszi Kata smile