Szia Kata!
ha minden úgy alakul, akkor idén is megyünk Marmarasba,s úgy látom, hogy az Athénéba. Örülök, hogy sikerült visszakapni azt a helyet, főleg, hogy így megszabadultál az öregembertől.

.
Majd olyan ügyben kérnénk segítséget, hogy idén mindenképpen repülővel mennénk, mert a buszt nehezen viseltük,s nem kerül sokkal többe Thesszalonikbe. Csak onnan kell majd eljutnunk hozzatok
Puzsi,
Józsi s Orsi.
Sziasztok Orsi és Józsi!
Ha a repülést választjátok akár távolsági busszal, akár taxival le tudtok jönni Marmaraszba. (Ejnye-bejnye, nem bírjuk a buszt??) Tavaly a távolsági busz oda vissza kb. 25€, a taxi 100€ csak egy út. Nem olcsó mulatság. Majd meglátjátok. Minden esetre nagyon örülök Nektek!
Puszi Kata

(Azért az öreget Isten éltesse még sokáig