(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2010-01-11 13:08:45
Farkas Attila írta ekkor: 2010-01-09 15:20:27
Szia Kata! 2 gyerekkel szeretnénk a nyáron Marmarasba menni. a kérdésem az lenne, hogy melyik apartmant ajánlanád? A Mousses merre van a városban? Az Athehe-ben van tv? Előre is köszi! Kriszta
Szia Krisztikém! Vegyük sorba: az Athénében van TV, a Mousses a Roma Pizza mögötti utcácskában van a belvárosban, a Politis pedig most lesz felújítva totálisan, ott lesz egy nagy társalgó és abban lesz TV ez a ház pedig néhány méterre az autószerelő műhelytől található! Az idén hála az égnek nagyon szép és jó minőségü házaink lesznek! Bármely házat választjátok, remélem nem fogtok csalódni, én pedig szeretettel várlak majd Titeket! smile smile
Grand Kata Dátum: 2010-01-11 13:03:22
Nagy László írta ekkor: 2010-01-08 21:57:20
Kedves Kata! 2010.05.29. kezdéssel szeretnénk lefoglalni az Athéne apartmann tengerre néző szobáiból 8 főre. Kérdésem a következő: az 1., vagy a 2. emeletet válasszuk? A gyors választ előre is köszönöm.
Bocsi csak most jutottam nethez! A 2. emeletről a legcsodásabb a kilkátás. smile smile Örülök, a hírnek, hogy jösztök!!!
Farkas Attila Dátum: 2010-01-09 15:20:27
Szia Kata! 2 gyerekkel szeretnénk a nyáron Marmarasba menni. a kérdésem az lenne, hogy melyik apartmant ajánlanád? A Mousses merre van a városban? Az Athehe-ben van tv? Előre is köszi! Kriszta
Nagy László Dátum: 2010-01-08 21:57:20
Kedves Kata! 2010.05.29. kezdéssel szeretnénk lefoglalni az Athéne apartmann tengerre néző szobáiból 8 főre. Kérdésem a következő: az 1., vagy a 2. emeletet válasszuk? A gyors választ előre is köszönöm.
Grand Kata Dátum: 2010-01-08 20:03:33
Csontos János írta ekkor: 2010-01-08 19:29:27
Sziasztok! Lenne egy kérdésem. Az Athénében van szúnyoghálós ajtó ill. szúnyogok? Tavaly Paralián nem volt egy nyugodt éjszakánk sem miattuk... A választ előre is köszönöm!
Szia János! Az Athéne apartmanban az erkélyajtón és a fürdőszoba ablakon is van szúnyogháló. Nem túl sok de azért van, de hol nincs itthon is van. Jó szolgálatot tesz a szúnyogháló smile smile Üdv.: Kata