Ezek közül a szállások közül sem lesz nehéz választani! Az Athéne nekem is nagyon szimpi! már alig várom, hogy újra Marmaroson legyek! És sok puszit küldök saját és a nővérem nevében is innen is a drága Katánknak!
Drága Erika! Örülök, ha ismét találkozunk majd a jövő nyáron is. Én is visszaköltözöm a "szobámba" az Athénébe. Emellett a másik két apartman is gyönyörű. A Politisz nevüt most ujítják fel. Tetőtöl talpig mindent kicserélnek benne. Igy most 3 szuper állapotú ház várja az én kedves vendégeimet. Sok szeretettel gondolok az együtt töltött időre, de főleg Rátok! Puszi Kata