(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2009-12-19 18:10:55
Kovács József Tibor írta ekkor: 2009-12-17 20:23:36
Sziasztok! Mi a feleségemmel 2006. szeptemberének végén voltunk Marmarason és a szállásunk az Athénében volt, így tapasztalatból mondom, hogy a kilátás a 3. és 4. emelet szobáiból bárkinek élete legszebb élményét hozhatja el.
Ez bizony így igaz! smile smile
Grand Kata Dátum: 2009-12-19 18:10:08
Erika85 írta ekkor: 2009-12-16 20:10:10
Ezek közül a szállások közül sem lesz nehéz választani! Az Athéne nekem is nagyon szimpi! már alig várom, hogy újra Marmaroson legyek! És sok puszit küldök saját és a nővérem nevében is innen is a drága Katánknak!
Drága Erika! Örülök, ha ismét találkozunk majd a jövő nyáron is. Én is visszaköltözöm a "szobámba" az Athénébe. Emellett a másik két apartman is gyönyörű. A Politisz nevüt most ujítják fel. Tetőtöl talpig mindent kicserélnek benne. Igy most 3 szuper állapotú ház várja az én kedves vendégeimet. Sok szeretettel gondolok az együtt töltött időre, de főleg Rátok! Puszi Kata
Kovács József Tibor Dátum: 2009-12-17 20:23:36
Sziasztok! Mi a feleségemmel 2006. szeptemberének végén voltunk Marmarason és a szállásunk az Athénében volt, így tapasztalatból mondom, hogy a kilátás a 3. és 4. emelet szobáiból bárkinek élete legszebb élményét hozhatja el.
Erika85 Dátum: 2009-12-16 20:10:10
Ezek közül a szállások közül sem lesz nehéz választani! Az Athéne nekem is nagyon szimpi! már alig várom, hogy újra Marmaroson legyek! És sok puszit küldök saját és a nővérem nevében is innen is a drága Katánknak!
Farkas Nikolett Dátum: 2009-12-15 20:46:22
Végre Athéne smile