(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2009-10-22 23:14:18
Bihari Agi írta ekkor: 2009-10-20 08:42:47
Szia Kata! A legjobbakat kivanom neked szuletesnapod alkalmabol (is)! Jo pihenest! Agi,Tolo
Szia Ágikám! Köszi a jókívánságokat! Neked is jó pihenést! Puszi Kata smile smile
Grand Kata Dátum: 2009-10-22 23:13:18
zsófi73 írta ekkor: 2009-10-19 12:51:09
Szia Kata! Olvasom, hogy már itthon vagy. Jó pihenést kívánok Neked, és kívánom, hogy mindél több időt tudj együtt tölteni a családoddal! Szia: Zsófi smile
Szia Zsófikám! Köszönöm, hogy még a szürke őszi ködben is gondolsz rám. Nagyon jól érzem magam itthon a kis családom körében. Azért hiányzik a kék ég és a tenger! smile smile Szeretettel gondolok Rátok! Puszi Kata smile smile smile
Bihari Agi Dátum: 2009-10-20 08:42:47
Szia Kata! A legjobbakat kivanom neked szuletesnapod alkalmabol (is)! Jo pihenest! Agi,Tolo
zsófi73 Dátum: 2009-10-19 12:51:09
Szia Kata! Olvasom, hogy már itthon vagy. Jó pihenést kívánok Neked, és kívánom, hogy mindél több időt tudj együtt tölteni a családoddal! Szia: Zsófi smile
Grand Kata Dátum: 2009-10-18 20:42:33
Karkus István írta ekkor: 2009-10-13 12:13:31
Jó utat hazafelé,vigyázzatok magatokra,remélem hogy a görög estre már valamennyire lépkedjük a sirtakit!Persze,ha Zsuzsikát rá tudom beszélni a táncolásra!
Köszi István! Jó utam volt. Már együtt örülök a csáládommal a viszontlátásnak. Csak a hideg nem esett jól, ami itthon fogadott. Pusdzi Nektek Kata smile smile