Jó utat hazafelé,vigyázzatok magatokra,remélem hogy a görög estre már valamennyire lépkedjük a sirtakit!Persze,ha Zsuzsikát rá tudom beszélni a táncolásra!
Köszi István! Jó utam volt. Már együtt örülök a csáládommal a viszontlátásnak.
Csak a hideg nem esett jól, ami itthon fogadott.
Pusdzi Nektek Kata