Szia Kata! Tolóban még nagyon jó az idő, remélem Ti sem fáztok! :-) Egy a baj: a mai az utolsó napunk itt, és holnap délután indulunk is haza. Gondolom Neked is ez az utolsó hét, és indulsz haza. Addig is további jó időt és jó csapatot kívánok Neked! :-) Sok puszi: Eszter
Szia Eszter!
Örülök, hogy jól érzitek magatokat itt is éjjel 22, nappal 29-30 fok van. Nagyon aranyos a csapatom és boldogok, hogy az idő is szuper. Nektek is jó utat hazafele, és is indulok kedden!

Puszi az egész családnak Kata