(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Karkus István Dátum: 2009-10-13 12:13:31
Jó utat hazafelé,vigyázzatok magatokra,remélem hogy a görög estre már valamennyire lépkedjük a sirtakit!Persze,ha Zsuzsikát rá tudom beszélni a táncolásra!
Grand Kata Dátum: 2009-10-12 22:54:34
Karkus István írta ekkor: 2009-10-10 11:23:31
Hidd el utólag már nagyon bánjuk hogy nem mentünk el, de megbeszéltük,hogy jövőre semmiképpen nem hagyjuk ki!Puszi:Pilu
Igy legyen! Addig is gyakorold a szírtaki lépéseket smile smile smile Puszi Nektek Kata ui.: már össze vagyok pakolva4 holnap megyek haza smile
Karkus István Dátum: 2009-10-10 11:23:31
Grand Kata írta ekkor: 2009-10-09 22:41:50
Szia Pilu! Én is itt vagyok! Most jöttem haza a szezon utolsó görög estjéről! Fergeteges volt, mert volt egy 150 fős görög vendégsereg is, és hatalmas táncolást rendeztünk! Sok Puszi Neked és Zsuzsikának Kata smile
Hidd el utólag már nagyon bánjuk hogy nem mentünk el, de megbeszéltük,hogy jövőre semmiképpen nem hagyjuk ki!Puszi:Pilu
Grand Kata Dátum: 2009-10-09 22:44:24
Bán Jánosné írta ekkor: 2009-10-09 11:09:57
Szia Kata! Tolóban még nagyon jó az idő, remélem Ti sem fáztok! :-) Egy a baj: a mai az utolsó napunk itt, és holnap délután indulunk is haza. Gondolom Neked is ez az utolsó hét, és indulsz haza. Addig is további jó időt és jó csapatot kívánok Neked! :-) Sok puszi: Eszter
Szia Eszter! Örülök, hogy jól érzitek magatokat itt is éjjel 22, nappal 29-30 fok van. Nagyon aranyos a csapatom és boldogok, hogy az idő is szuper. Nektek is jó utat hazafele, és is indulok kedden! smile smile Puszi az egész családnak Kata
Grand Kata Dátum: 2009-10-09 22:41:50
Karkus István írta ekkor: 2009-10-08 22:11:19
Itt vagyok!!!Pusszi:Pilu
Szia Pilu! Én is itt vagyok! Most jöttem haza a szezon utolsó görög estjéről! Fergeteges volt, mert volt egy 150 fős görög vendégsereg is, és hatalmas táncolást rendeztünk! Sok Puszi Neked és Zsuzsikának Kata smile