Szia Kata! Gondoltam írok pár sort, nehogy azt hidd, hogy elfeledkeztem rólad, mert ez nem így van! Minden nap eszembe jutnak a nálad töltött szép napok, és már nagyon sokszor álmodtam, hogy Marmaras utcáin sétálgatok! Remélem jövőre visszajutok és talán nem csak egy hetet tudok maradni! Nagyon sok szeretettel gondolok rád és az ott eltöltött időre! Sok puszi és vigyázz magadra a hazafelé úton!
Szia Erika!
Köszönöm kedves szavaidat és én is sok szeretettel gondolok Rád. Kívánok neked jó egészséget, sikeres munkát, és akkor biztosan összejön a két hát is. Én már készülődök haza, csodálatos időnk van egész héten, s ez boldoggá tesz, mert az utolsó héten itt nyaraló vendégeimet is boldoggá teszi!
Megígérem, hogy vigyázok magamra!Mill.puszi Kata