Szia Kata! Hooool voltááál? Tizenegyedike óta nem láttalak! Mi történt? Azért mert nem szólok figyellek:)) Csak nem volt gond? Pénteken indulunk Tolóba. Bízom benne ott is van egy "KATA" és jó lesz. Ágiról is olvastam sok jót:)) Hárman megyünk János Zsuzsi és én. További jó munkát és jó időt kívánok Nektek és persze magunknak is.Sok-sok puszit küldünk: Eszter és a többiek
Szia Eszterkém!
Én is kívánok Nektek nagyon kellemes nyaralás az őszben. Itt még jó az idő bízom benne, hogy nálatok is így lesz.
Én itt voltam, csak most valahogy szundikált az érdeklődés!

Én is puszilom az egész familiát Kata