Kedves Kata!
Kérlek nézd meg a gmailos emailodat :-)))
Puszi
magoeva Dátum: 2009-08-04 20:22:05
Szia Kata!
Látom lényegesen több vendég van most, mint amikor mi voltunk :-)))
Mi is szeretettel gondolunk rád, és az ott töltött napokra is
pusz
Grand Kata Dátum: 2009-08-04 09:44:46
Zsana írta ekkor: 2009-08-03 19:25:49
Szia Kata
08.17.-én megyünk, az Olymposban leszünk elszállásolva. Szeretnénk tudni, az apartmanba ágynemű ill. törölköző van-e?
Szia Zsana!
Az Olympos Hotelben természetesen van ágynemű és törülköző, és 3 nap mulva cserélik is. Sok szeretettel várlak!
Üdv.:Kata
Zsana Dátum: 2009-08-03 19:25:49
Szia Kata
08.17.-én megyünk, az Olymposban leszünk elszállásolva. Szeretnénk tudni, az apartmanba ágynemű ill. törölköző van-e?
Grand Kata Dátum: 2009-08-03 11:37:35
magoeva írta ekkor: 2009-08-01 22:40:11
Az Ófalut se hagyd ki :-)))
Kata neked puszi
Szia Évi!
Én is szeretettel gondolok Rátok!
Puszi Nektek is! A Sithónia körúton, mindíg felviszem a Vendégeket az Ófaluba! Sajna, hogy Veletek nem jött össze