(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

magoeva Dátum: 2009-08-04 20:42:32
Kedves Kata! Kérlek nézd meg a gmailos emailodat :-))) Puszi
magoeva Dátum: 2009-08-04 20:22:05
Szia Kata! Látom lényegesen több vendég van most, mint amikor mi voltunk :-))) Mi is szeretettel gondolunk rád, és az ott töltött napokra is smile smile smile pusz smile
Grand Kata Dátum: 2009-08-04 09:44:46
Zsana írta ekkor: 2009-08-03 19:25:49
Szia Kata 08.17.-én megyünk, az Olymposban leszünk elszállásolva. Szeretnénk tudni, az apartmanba ágynemű ill. törölköző van-e?
Szia Zsana! Az Olympos Hotelben természetesen van ágynemű és törülköző, és 3 nap mulva cserélik is. Sok szeretettel várlak! smile smile Üdv.:Kata
Zsana Dátum: 2009-08-03 19:25:49
Szia Kata 08.17.-én megyünk, az Olymposban leszünk elszállásolva. Szeretnénk tudni, az apartmanba ágynemű ill. törölköző van-e?
Grand Kata Dátum: 2009-08-03 11:37:35
magoeva írta ekkor: 2009-08-01 22:40:11
Az Ófalut se hagyd ki :-))) Kata neked puszi smile
Szia Évi! Én is szeretettel gondolok Rátok! Puszi Nektek is! smile smile smile A Sithónia körúton, mindíg felviszem a Vendégeket az Ófaluba! Sajna, hogy Veletek nem jött össze smile smile smile