Szia Évi! Húúúúú, Ti már 10 nappal előbb megkaptátok??Na, ez nekem nem jó hír!
Azt mondta az ott dolgozó hölgy, hogy szerdán, vagy csütörtökön nézzek be, hátha addig megjön. Be kell vallanom, hogy kicsit csalódott voltam. Már nagyon szerettük volna tudni, melyik szobát kapjuk, hiszen telefonon már januárban le lett egyeztetve, hogy második emeleti, tengerre néző szobát kérünk. Eddig ilyen még nem fordult elő velünk.

Remélem nincs semmi gond!!
Üdv:Adri