Szia Zsófikám!
Remélem jól vagytok! Nagyon hiányoztok ám a 3. emeletről.
Puszi az egész FAMILIÁ-nak, de főleg az aranyos gyerekeiteknek!
Mi nagyon jókat beszélgettünk a tetőteraszon

igaz?
Jaj Édes Katám! Bizony hiányoznak a beszélgetések! Annyi érdekes "dolgot" tudtál mondani. Több lettem tőle, ebből élek. És még jobban megerősített abban, hogy Görögország - Hellasz - a világ közepe. A nyaralások tökéletes helyszíne, a gyerekek paradicsoma. És ha még egy szuper idegenvezető fogja a kezünket, irányítja a tekintetünket, nyitja ki a szemünket... Nem is vágyhatunk többre. Nem hiszed el, de én már a jövő évi nyaralás lázában égek, azt tervezgetem. Tiszta hülye vagyok. Görögmérgezést kaptam.

Ölellek és szeretettel gondolok Rád, szép és tartalmas napokat kívánok!