(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Dátum: 2009-07-19 12:07:06
Erika85 írta ekkor: 2009-07-18 12:06:23
Sziasztok!:) Én és a nővérem aug. 24-én indulunk Marmaras-ba busszal és az Alexandrában lesz a szállásunk! Már nagyon várjuk a nyaralást és a sors is azt akarta, hogy oda menjünk mert valaki visszamondta az utat és így el tudunk menni! Sok szépet hallottam a helyről, és nemsokára élőben is megcsodálhatom! :)
az tuti, hogy jó helyetek lesz. Szinte minden nap eszembe jut, hogy mennyire jó volt ott. Jövőre jó lenne 2 hetet kint lenni, de az sajnos igen messze van még.
Farkas Réka Dátum: 2009-07-19 12:01:53
Sziasztok!Üdv mindenkinek innen Marmarasról!Mi nagyon imádjuk ezt a helyet...meg KAtát is:)!
zsófi73 Dátum: 2009-07-18 23:47:08
Kovács Gyöngyi írta ekkor: 2009-07-12 21:04:00
Kedves Béla! Kicsit eltúlzod a dolgot! 2 éve mikor Sartin voltunk ,nyaralt ott 2 szegedi család.A buszon és az apartmanban is nagyon hangosak voltak.Mit mondjak elég zavaró volt! Figyelembe kell venni,hogy Rajtad kívül még sokan nyaralnak! Egyébként ajánlom Neked Laganast! Tele részeg angol tinivel akik azt sem tudták reggelre hol vannak és mit csináltak az éjszaka!
Elnézést, bocsika! Laganas tényleg ilyen vad hely? Voltál ott, vagy csak elbeszélésekből hallottad? Minden szezonra jellemző, vagy csak elő-, és utószenzonra? üdvözlet, és előre is köszi a választ: VargaZsófi smile
zsófi73 Dátum: 2009-07-18 23:46:48
Kovács Gyöngyi írta ekkor: 2009-07-12 21:04:00
Kedves Béla! Kicsit eltúlzod a dolgot! 2 éve mikor Sartin voltunk ,nyaralt ott 2 szegedi család.A buszon és az apartmanban is nagyon hangosak voltak.Mit mondjak elég zavaró volt! Figyelembe kell venni,hogy Rajtad kívül még sokan nyaralnak! Egyébként ajánlom Neked Laganast! Tele részeg angol tinivel akik azt sem tudták reggelre hol vannak és mit csináltak az éjszaka!
Elnézést, bocsika! Laganas tényleg ilyen vad hely? Voltál ott, vagy csak elbeszélésekből hallottad? Minden szezonra jellemző, vagy csak elő-, és utószenzonra? üdvözlet, és előre is köszi a választ: VargaZsófi smile
zsófi73 Dátum: 2009-07-18 23:39:30
1000. üzenet ??? most nézem mija téma! hát akkor próbálkozzunk! smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile