Kedves Béla! Kicsit eltúlzod a dolgot! 2 éve mikor Sartin voltunk ,nyaralt ott 2 szegedi család.A buszon és az apartmanban is nagyon hangosak voltak.Mit mondjak elég zavaró volt! Figyelembe kell venni,hogy Rajtad kívül még sokan nyaralnak! Egyébként ajánlom Neked Laganast! Tele részeg angol tinivel akik azt sem tudták reggelre hol vannak és mit csináltak az éjszaka!
Elnézést, bocsika! Laganas tényleg ilyen vad hely? Voltál ott, vagy csak elbeszélésekből hallottad? Minden szezonra jellemző, vagy csak elő-, és utószenzonra?
üdvözlet, és előre is köszi a választ: VargaZsófi