(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2009-07-18 18:43:14
Kovács Gyöngyi írta ekkor: 2009-07-18 10:07:27
De Kata tudom,mert iitthom is szalad az idő! Épp ezért nem is sürgetem mert a jó méghamarabb elmúlik! Egyébként változott a program ,mégis busszal megyünk.Úgy gondoltuk nyugalmasabb lesz az út.Addig is sok szép napot Neked! Pusi smile smile Gyöngyi
Szia Gyöngyikém! Szerintem jól döntöttetek a busz mellett. A szgk.-s vendégek nagy része 2 napig piheni az út fáradalmait, picit nyaral és már újra a hazainduláson gondolkodik. Sokkal biztonságosabb. Törődnek veled, és ha bármi gond van orvosolják. Örülök, hogy így döntöttetek! smile smile Puszi Kata smile
Erika85 Dátum: 2009-07-18 12:06:23
Sziasztok!:) Én és a nővérem aug. 24-én indulunk Marmaras-ba busszal és az Alexandrában lesz a szállásunk! Már nagyon várjuk a nyaralást és a sors is azt akarta, hogy oda menjünk mert valaki visszamondta az utat és így el tudunk menni! Sok szépet hallottam a helyről, és nemsokára élőben is megcsodálhatom! :)
Kovács Gyöngyi Dátum: 2009-07-18 10:07:27
Grand Kata írta ekkor: 2009-07-18 07:42:54
Szia Gyöngyi! Nem is tudod, milyen gyorsan telnek a napok és a hetek! Hamarosan eljön a Ti időtök is! smile smile Puszi Kata
De Kata tudom,mert iitthom is szalad az idő! Épp ezért nem is sürgetem mert a jó méghamarabb elmúlik! Egyébként változott a program ,mégis busszal megyünk.Úgy gondoltuk nyugalmasabb lesz az út.Addig is sok szép napot Neked! Pusi smile smile Gyöngyi
Grand Kata Dátum: 2009-07-18 07:42:54
Kovács Gyöngyi írta ekkor: 2009-07-17 11:57:41
Az jó mert akkor már 2 nap múlva indulunk! Puszi:Gyöngyi
Szia Gyöngyi! Nem is tudod, milyen gyorsan telnek a napok és a hetek! Hamarosan eljön a Ti időtök is! smile smile Puszi Kata
Grand Kata Dátum: 2009-07-18 07:41:07
Berki Attila írta ekkor: 2009-07-17 09:45:45
Hali! Én leszek az 1000.!!!
Attilám! Azt el is tudom képzelni RÓLAD! smile smile smile