De Kata tudom,mert iitthom is szalad az idő! Épp ezért nem is sürgetem mert a jó méghamarabb elmúlik! Egyébként változott a program ,mégis busszal megyünk.Úgy gondoltuk nyugalmasabb lesz az út.Addig is sok szép napot Neked! Pusi

Gyöngyi
Szia Gyöngyikém!
Szerintem jól döntöttetek a busz mellett. A szgk.-s vendégek nagy része 2 napig piheni az út fáradalmait, picit nyaral és már újra a hazainduláson gondolkodik. Sokkal biztonságosabb. Törődnek veled, és ha bármi gond van orvosolják.
Örülök, hogy így döntöttetek!

Puszi Kata