Kedves Zsófi!Tavaly Zakynthoson nyaraltunk a Grand Toursal természetesen.Agios Sostisban (Laganas mellett) így többször átmentünk este mivel ott nagyobb lehetőség volt vásárolni,vacsizni. A nyüzsgést Paráliához tudnám hasonlítani. Sajnos ami nem tetszett az angol tinik törzshelye.Szülők nélkül nyaralnak már 16-17 évesen is és rettenetesen viselkednek.Volt,hogy reggel láttuk a bokorból felébredni egynéhányat ruha nélkül,alkoholos üveggel a kezükban.Azt sem tudta hol van. Egyébként mi nem vettük figyelembe őket,és ők sem foglalkoztak mással.Nem kötözködnek a többi turistával. Zantéról pedig annyit,hogy csodálatos hely! Autót béreltünk és bejártuk a szigetet,hát nagyon szépeket láttunk. Még most is kiráz a hideg ha rá gondolok! Hihetetlenül kék tenger,Blue caves, Navaggio -gyönyörűek! Üdv:Gyöngyi
Köszi a gyors válaszod! Köszönet érte ! Kicsit azért meginogtam

Nem tudom. Üdvözlet: VargaZsófi