(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2009-07-16 22:04:14
Kun Mónika írta ekkor: 2009-07-16 10:39:55
Szia Kata, most olvastuk az m1 textjén, hogy erdőtűz van Sithonián.tényleg olyan rossz a helyzet vagy megint a média túloz? kívánunk Neked sok kedves vendéget, szép időt, hogy sok csodálatos fak. programot megtarthass!puszi, Marika és Mónika Ózdról
Szia Marika és Mónika! Köszi az érdeklődést! Volt tűz Marmarasz előtt kb. 6 km-el a Lagomandra környékén, de fenn a hegyen fenyőerdő égett, eloltották repülőkkel és helikopterrel pár óra alatt. Lakott terület nem volt a közelben. Sajnos a média otthon mindent eltúloz, nem mintha minden tűz nem lenne nagy probléma, de jelen esetben gyorsan és sikeresen végetvetettek neki. Köszönöm a jókívánságokat, kedves vendégeim vannak, csak sajna kevesen, de azért jól vagyok, amit Nektek is szívből kívánok! smile smile Puszi Nektek Kata
Kun Mónika Dátum: 2009-07-16 10:39:55
Szia Kata, most olvastuk az m1 textjén, hogy erdőtűz van Sithonián.tényleg olyan rossz a helyzet vagy megint a média túloz? kívánunk Neked sok kedves vendéget, szép időt, hogy sok csodálatos fak. programot megtarthass!puszi, Marika és Mónika Ózdról
Grand Kata Dátum: 2009-07-15 23:50:39
zsófi73 írta ekkor: 2009-07-15 18:06:39
Egyébként éjfélkor minden apartmanban takaródó van. Eccerűen ez a görög (!) szokás, és ezt illik tiszteletben tartani. Ez a KovácsBéla, hogy mikert írogat? Csak tátom a számat! Nem térek magamhoz. smile smile
Szia Zsófikám! Remélem jól vagytok! Nagyon hiányoztok ám a 3. emeletről. Puszi az egész FAMILIÁ-nak, de főleg az aranyos gyerekeiteknek! Mi nagyon jókat beszélgettünk a tetőteraszon smile igaz? smile smile
zsófi73 Dátum: 2009-07-15 18:06:39
Egyébként éjfélkor minden apartmanban takaródó van. Eccerűen ez a görög (!) szokás, és ezt illik tiszteletben tartani. Ez a KovácsBéla, hogy mikert írogat? Csak tátom a számat! Nem térek magamhoz. smile smile
Grand Kata Dátum: 2009-07-15 13:10:46
Melinda022 írta ekkor: 2009-07-14 17:32:26
Szia Kata! Hétfőn 11re otthon voltunk és nagyon rossz, hogy el kellett jönnünk. De nem baj, legközelebb remélhetőleg tovább maradunk. Hiányzol nekünk nagyon! Ja, és a Béla-féle emberek menjenek a p.......ba. http://www.grandtours.hu/images/forum/smiley/06.gif Üdv.: Melinda
Szia Melinda! Örülök, hogy ilyen hamar hazaértetek. Remélem végig aludtátok az utat????? Augusztusban ismét találkozunk! Puszi az egész TÁRSASÁG-nak smile smile