Szia Kata,
most olvastuk az m1 textjén, hogy erdőtűz van Sithonián.tényleg olyan rossz a helyzet vagy megint a média túloz?
kívánunk Neked sok kedves vendéget, szép időt, hogy sok csodálatos fak. programot megtarthass!puszi, Marika és Mónika Ózdról
Szia Marika és Mónika!
Köszi az érdeklődést! Volt tűz Marmarasz előtt kb. 6 km-el a Lagomandra környékén, de fenn a hegyen fenyőerdő égett, eloltották repülőkkel és helikopterrel pár óra alatt. Lakott terület nem volt a közelben. Sajnos a média otthon mindent eltúloz, nem mintha minden tűz nem lenne nagy probléma, de jelen esetben gyorsan és sikeresen végetvetettek neki.
Köszönöm a jókívánságokat, kedves vendégeim vannak, csak sajna kevesen, de azért jól vagyok, amit Nektek is szívből kívánok!

Puszi Nektek Kata