(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Kovács Gyöngyi Dátum: 2009-07-12 21:04:00
Kedves Béla! Kicsit eltúlzod a dolgot! 2 éve mikor Sartin voltunk ,nyaralt ott 2 szegedi család.A buszon és az apartmanban is nagyon hangosak voltak.Mit mondjak elég zavaró volt! Figyelembe kell venni,hogy Rajtad kívül még sokan nyaralnak! Egyébként ajánlom Neked Laganast! Tele részeg angol tinivel akik azt sem tudták reggelre hol vannak és mit csináltak az éjszaka!
Marik Zsolt Zoltán Dátum: 2009-07-12 19:40:48
Holnap megyünk!!!
Marik Zsolt Zoltán Dátum: 2009-07-12 19:34:49
http://www.flickr.com/photos/marikzsolt/3712959325/ Katának
mojse Dátum: 2009-07-12 11:49:24
Kurdi Gábor írta ekkor: 2009-07-12 11:25:17
Kedves Marmarast imádó Barátaim! mindig vóltak,és lesznek akik nincsenek megelégedve azzal amit kapnak, habár az elején már tiztába van mindenki,hogy mit miért és mennyiért fog kapni. Marmaras egy csodálatos hely, azoknak találták ki akik csöndre nyugalomra,és pihenésre vágynak Mellette a Fiatalok is megtalálják a nekik megfelelő szórakozási helyeket.Üdvözlök mindenkit,és találkozunk Marmarason! Katának meg Puszi!
Sziasztok.Minden a legnagyob rendben van MARMARASON...!ÜDV.MOJSE.Ui:ki az a BÉLA???
Kurdi Gábor Dátum: 2009-07-12 11:25:17
Kedves Marmarast imádó Barátaim! mindig vóltak,és lesznek akik nincsenek megelégedve azzal amit kapnak, habár az elején már tiztába van mindenki,hogy mit miért és mennyiért fog kapni. Marmaras egy csodálatos hely, azoknak találták ki akik csöndre nyugalomra,és pihenésre vágynak Mellette a Fiatalok is megtalálják a nekik megfelelő szórakozási helyeket.Üdvözlök mindenkit,és találkozunk Marmarason! Katának meg Puszi!