Kedves Marmarast imádó Barátaim! mindig vóltak,és lesznek akik nincsenek megelégedve azzal amit kapnak, habár az elején már tiztába van mindenki,hogy mit miért és mennyiért fog kapni. Marmaras egy csodálatos hely, azoknak találták ki akik csöndre nyugalomra,és pihenésre vágynak Mellette a Fiatalok is megtalálják a nekik megfelelő szórakozási helyeket.Üdvözlök mindenkit,és találkozunk Marmarason! Katának meg Puszi!
Sziasztok.Minden a legnagyob rendben van MARMARASON...!ÜDV.MOJSE.Ui:ki az a BÉLA???