Kedves Marmarast imádó Barátaim! mindig vóltak,és lesznek akik nincsenek megelégedve azzal amit kapnak, habár az elején már tiztába van mindenki,hogy mit miért és mennyiért fog kapni. Marmaras egy csodálatos hely, azoknak találták ki akik csöndre nyugalomra,és pihenésre vágynak Mellette a Fiatalok is megtalálják a nekik megfelelő szórakozási helyeket.Üdvözlök mindenkit,és találkozunk Marmarason! Katának meg Puszi!
Nagyon egyetértek veled!
Mi nagyon örültünk, hogy nem voltak ott hőbörgő részegek, azt itthon is megkaphatja az ember.
Paralia ideális hely az ilyesfajta szórakozásra-Siófok a'la Greek.
De a nyugodt kikapcsolódás Marmarason keresendő, az apartman számunkra ideális volt, ha sikerül jövőre is megyünk, csak inkább repülővel.
Kata igazad volt: a vonatnak utána néztünk, s iszonyat hosszú lenne azzal az út (időben).