(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Juhász Vivien Dátum: 2009-07-14 18:05:37
Sziasztok!Mi már oltunk Marmarason tavaly a szüleimmel!Csodálatos!Mindenkinek csak ajánlani tudom a Narancspartra látogatást! smile
Melinda022 Dátum: 2009-07-14 17:32:26
Szia Kata! Hétfőn 11re otthon voltunk és nagyon rossz, hogy el kellett jönnünk. De nem baj, legközelebb remélhetőleg tovább maradunk. Hiányzol nekünk nagyon! Ja, és a Béla-féle emberek menjenek a p.......ba. http://www.grandtours.hu/images/forum/smiley/06.gif Üdv.: Melinda
Dátum: 2009-07-14 09:37:04
Kurdi Gábor írta ekkor: 2009-07-12 11:25:17
Kedves Marmarast imádó Barátaim! mindig vóltak,és lesznek akik nincsenek megelégedve azzal amit kapnak, habár az elején már tiztába van mindenki,hogy mit miért és mennyiért fog kapni. Marmaras egy csodálatos hely, azoknak találták ki akik csöndre nyugalomra,és pihenésre vágynak Mellette a Fiatalok is megtalálják a nekik megfelelő szórakozási helyeket.Üdvözlök mindenkit,és találkozunk Marmarason! Katának meg Puszi!
Nagyon egyetértek veled! Mi nagyon örültünk, hogy nem voltak ott hőbörgő részegek, azt itthon is megkaphatja az ember. Paralia ideális hely az ilyesfajta szórakozásra-Siófok a'la Greek. De a nyugodt kikapcsolódás Marmarason keresendő, az apartman számunkra ideális volt, ha sikerül jövőre is megyünk, csak inkább repülővel. Kata igazad volt: a vonatnak utána néztünk, s iszonyat hosszú lenne azzal az út (időben).
Grand Kata Dátum: 2009-07-13 14:23:11
mojse írta ekkor: 2009-07-12 11:49:24
Sziasztok.Minden a legnagyob rendben van MARMARASON...!ÜDV.MOJSE.Ui:ki az a BÉLA???
Ő TUDJA, MERT ITT VAN! Holnap sajnos hazafelé veszi útját smile smile
Grand Kata Dátum: 2009-07-13 14:21:10
Marik Zsolt Zoltán írta ekkor: 2009-07-12 19:34:49
http://www.flickr.com/photos/marikzsolt/3712959325/ Katának
Köszönöm szépen a fényképet Zsoltika! smile smile Holnap találkozunk! Jó utat kívánok! Puszi Nektek Kata