Kedves Kovács Úr!Én nem tudom, Ön melyik irodával utazott, de a leírtak alapján nem a Grand Tours-szal. Én már 3x utaztam velük, ebből 2x voltam Neos M-on, de még egyszer sem tapasztaltam, hogy éjféli takarodó lenne és suttogva lehet csak beszélgetni.De ha vki nem tud viselkedni és nincs tekintettel az utastársaira, illetve a Kata kéréseire, az ne másra mutogasson, hanem először szálljon magába, nem-e esetleg vele van a baj???!!!!A hajókiránduláson is voltam már, kaptunk enni,inni, és maga a kirándulás csodálatos volt.Az ára pedig egyáltalán nem drága, bár mindenki maga dönti el, mire szánja a pénzét....ki jobb-ki rosszabb dolgokra.Én eddig minden alkalommal teljesen meg voltam elégedve a Grand Tours-szal és ha tehetem, legközelebb is velük utazom Görögországba.Ja, és legalább ha már kritizál, a ház nevét helyesen is írhatná:ALEXANDRA!