(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2009-07-10 08:22:53
Kurdi Gábor írta ekkor: 2009-07-08 10:33:44
Szia Kata! Megvannak a szobák szeptenber1 től leszünk a szokásos időben. Egyhétre jönnek a fiatalok is,már alig várják,hogy megismerhessenek én meg,hogy megölelhesselek. Puszi neked! Gábor és Márta.
Kedves Márti és Gábor! Örülök, hogy ismét Neos Marmaraszt választottátok, és találkozhatunk. Melyik szobában fogtok lakni? Örülök, hogy a fiatalokat is megismerhetem. Szeretettel várlak TITEKET! smile smile Puszi Kata
Grand Kata Dátum: 2009-07-10 08:19:31
magoeva írta ekkor: 2009-07-07 22:33:53
még mindig sok van kiválogatva Neked smile
Köszike! smile Várom!!!! smile smile
zsófi73 Dátum: 2009-07-09 22:27:48
Üdvözlet és Szép Derűs Napot Mindenkinek! Aki pedig éjszaka nézegeti a fórumot (...) annak szép estét! smile Szerencsésen hazaértünk Marmarasról Szegedre. Határátlépessel, pisilni megállással együtt 13 óra hossza volt az út. Szinte majd' végig esett az eső. Bezzeg Görögország ... Az más. Mosolygósan meleg napokat éltünk meg ott mindannyian. Mindhárom család akik együtt voltunk. Hiba nélküli nyaralás, olykor spontán programokkal, és Kata kisegítő tanácsaival. Nincsenek szavak. Az árak úgy gondolom magasabbak a magyarországinál. 1,5 - 2 x-es szorzóval számojon mindenki. Én napi könyvelést végeztem a kiadásokról, minden nyugtát lejegyeztem. Mindent felírtam mi mennyibe kerül. Úgy látszik ez szakmai ártalom. A görög emberek nagyon kedvesek, udvariasak. Képzeljétek, az én eccerű kis görög nyelvtudásommal még alkudni is tudtam egy boltban (!). Egy terítőt 25 euro helyett 22 euroért tudtam megvenni. Most hogy így végiggondolom. .... Ajánlom mindenkinek, hogy pár görög szót ( cca. 50) azért tanuljon meg. Nem árt! A fakultatív programokra pedig kötelező elmenni! A görög estet, hajókirándulást tilos kihagyni. Piacra elmenni csütörtököm ? Nem is kérdés! Sithonia körút? Igen! Meterora a világ 8. csodája! Theszaloniki Görögo. 2. legnagyobb városa! A tengeri herkenytyűk pedig igenis finomak! Aki finnyás ilyenre ne menjen tengerparti nyaralásra, mert az lépten nyomon úgyis belebotlik ilyen kajákba. Hát röviden ennyi! szeretettel üdvözlök mindenkit, Katám ölellek! Zsófi73
Gillich Anett Dátum: 2009-07-09 18:57:48
Németh Adrienn írta ekkor: 2009-07-09 08:33:34
Nekünk már csak 18 nap! smile Rettenetesen várjuk!!! Csak az időjárás legyen kezes hozzánk! Kata! Mennyire megbízható ez az időjárás előrejelzés??? http://freemeteo.com/default.asp?pid=23&la=16&gid=734939 Előre is köszi a választ, üdv:Adri
Nagyon irigyellek!! smile Én is nagyon remélem h ősz elején még azért jó idő lesz!!
Németh Adrienn Dátum: 2009-07-09 08:33:34
Nekünk már csak 18 nap! smile Rettenetesen várjuk!!! Csak az időjárás legyen kezes hozzánk! Kata! Mennyire megbízható ez az időjárás előrejelzés??? http://freemeteo.com/default.asp?pid=23&la=16&gid=734939 Előre is köszi a választ, üdv:Adri