Szia Kata! Megvannak a szobák szeptenber1 től leszünk a szokásos időben. Egyhétre jönnek a fiatalok is,már alig várják,hogy megismerhessenek én meg,hogy megölelhesselek. Puszi neked! Gábor és Márta.
Szija! Mennyi idősek a fiatalok? Mi is szept 1 től leszünk lent, és mi is fiatalok vagyunk

Van kint lehetőség eurot váltani ha esetleg kevés lesz? Vagy vigyünk amennyit csak lehet? Nem tudom milyen összeggel induljunk el.
Köszönettel! Üdv!