(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Gillich Anett Dátum: 2009-07-08 20:30:20
Még 2 hónap az indulásig smile soha nem lesz szept.8 smile
Kurdi Gábor Dátum: 2009-07-08 17:26:03
Sziasztok a fiatalok25 és 28 évesek. Az euró váltást ejcsétek meg idehaza,és hozzatok amennyit tudtok mert ellehet költeni könnyen.Ha egy hétre jöttök akkor 6-800 euró elég főleg ha hosztok sok hazait. üdv Gábor.
DiOm Dátum: 2009-07-08 13:27:40
Kurdi Gábor írta ekkor: 2009-07-08 10:33:44
Szia Kata! Megvannak a szobák szeptenber1 től leszünk a szokásos időben. Egyhétre jönnek a fiatalok is,már alig várják,hogy megismerhessenek én meg,hogy megölelhesselek. Puszi neked! Gábor és Márta.
Szija! Mennyi idősek a fiatalok? Mi is szept 1 től leszünk lent, és mi is fiatalok vagyunk smile Van kint lehetőség eurot váltani ha esetleg kevés lesz? Vagy vigyünk amennyit csak lehet? Nem tudom milyen összeggel induljunk el. Köszönettel! Üdv!
Kurdi Gábor Dátum: 2009-07-08 10:33:44
Szia Kata! Megvannak a szobák szeptenber1 től leszünk a szokásos időben. Egyhétre jönnek a fiatalok is,már alig várják,hogy megismerhessenek én meg,hogy megölelhesselek. Puszi neked! Gábor és Márta.
magoeva Dátum: 2009-07-07 22:33:53
még mindig sok van kiválogatva Neked smile