(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Kurdi Gábor Dátum: 2009-07-10 11:21:29
Szia Katám! Az Olymposba kaptunk helyet a 9-es és 10-es szobákat. A fiatalok a 9 esben lesznek egy hetet, mi meg a 10 esben kettőt.Szeptenber 1 től leszünk mint tavaj,és nagyon várom a találkozást.Nagy puszi neked Gábor.
Grand Kata Dátum: 2009-07-10 08:36:32
zsófi73 írta ekkor: 2009-07-09 22:27:48
Üdvözlet és Szép Derűs Napot Mindenkinek! Aki pedig éjszaka nézegeti a fórumot (...) annak szép estét! smile Szerencsésen hazaértünk Marmarasról Szegedre. Határátlépessel, pisilni megállással együtt 13 óra hossza volt az út. Szinte majd' végig esett az eső. Bezzeg Görögország ... Az más. Mosolygósan meleg napokat éltünk meg ott mindannyian. Mindhárom család akik együtt voltunk. Hiba nélküli nyaralás, olykor spontán programokkal, és Kata kisegítő tanácsaival. Nincsenek szavak. Az árak úgy gondolom magasabbak a magyarországinál. 1,5 - 2 x-es szorzóval számojon mindenki. Én napi könyvelést végeztem a kiadásokról, minden nyugtát lejegyeztem. Mindent felírtam mi mennyibe kerül. Úgy látszik ez szakmai ártalom. A görög emberek nagyon kedvesek, udvariasak. Képzeljétek, az én eccerű kis görög nyelvtudásommal még alkudni is tudtam egy boltban (!). Egy terítőt 25 euro helyett 22 euroért tudtam megvenni. Most hogy így végiggondolom. .... Ajánlom mindenkinek, hogy pár görög szót ( cca. 50) azért tanuljon meg. Nem árt! A fakultatív programokra pedig kötelező elmenni! A görög estet, hajókirándulást tilos kihagyni. Piacra elmenni csütörtököm ? Nem is kérdés! Sithonia körút? Igen! Meterora a világ 8. csodája! Theszaloniki Görögo. 2. legnagyobb városa! A tengeri herkenytyűk pedig igenis finomak! Aki finnyás ilyenre ne menjen tengerparti nyaralásra, mert az lépten nyomon úgyis belebotlik ilyen kajákba. Hát röviden ennyi! szeretettel üdvözlök mindenkit, Katám ölellek! Zsófi73
Én is ölellek Téged, drága Zsófikám! Örülök, hogy jól éretétek magatokat smile Mindhárom család a szívemhez nőtt, és a gyerekek!!!! Ők egyszerüen tündérek voltak. smile smile Sok ilyen kedves, jól nevelt gyerekkel érkező családok kívánok magamnak smile nem is vagyok önző smile Külön köszönöm Pistinek a nettel kapcsolatos segítségét. Remélem, még összehoz a sors minket. Ölellek Benneteket! Puszi Kata
Grand Kata Dátum: 2009-07-10 08:31:03
Németh Adrienn írta ekkor: 2009-07-09 08:33:34
Nekünk már csak 18 nap! smile Rettenetesen várjuk!!! Csak az időjárás legyen kezes hozzánk! Kata! Mennyire megbízható ez az időjárás előrejelzés??? http://freemeteo.com/default.asp?pid=23&la=16&gid=734939 Előre is köszi a választ, üdv:Adri
Szia Adri! Itt Görögorszában szinte mindig jó az idő. Ha esik is, ami nagyon ritkán fordul elő, hamar kisüt a nap. Az eddigi vendégeim nem panaszkodhadtak az időjárásra. A tenger pedig nagyon jó meleg, meg is fogom ma nézni, hogy hány fokos. Úgy, hogy készülj smile smile Az időjárás előrejelzés általában jó, közvetlenül Marmaraszra is kivetíthető smile Üdv.:Kata
Grand Kata Dátum: 2009-07-10 08:26:59
Gillich Anett írta ekkor: 2009-07-08 20:30:20
Még 2 hónap az indulásig smile soha nem lesz szept.8 smile
Nem is hiszed, milyen gyorsan repül az idő..... sajnos smile smile Üdv.: Kata
Grand Kata Dátum: 2009-07-10 08:25:55
DiOm írta ekkor: 2009-07-08 13:27:40
Szija! Mennyi idősek a fiatalok? Mi is szept 1 től leszünk lent, és mi is fiatalok vagyunk smile Van kint lehetőség eurot váltani ha esetleg kevés lesz? Vagy vigyünk amennyit csak lehet? Nem tudom milyen összeggel induljunk el. Köszönettel! Üdv!
Szia DiOm! A Gábornak igaza van, mert itt Görögországban a bankok forintot nem váltanak! smile Kártyáról azonban lehet pénzhez jutni, 2 automata is van Marmaraszon. No lám lassan megismerkedtek a Gáborék "gyerekeivel" és már ismerősként fogtok érkezni!!! Ez jó smile smile Üdv.: Kata