Szia Katám! Az Olymposba kaptunk helyet a 9-es és 10-es szobákat. A fiatalok a 9 esben lesznek egy hetet, mi meg a 10 esben kettőt.Szeptenber 1 től leszünk mint tavaj,és nagyon várom a találkozást.Nagy puszi neked Gábor.
Szia Gáborkám!
Örülök, hogy ismét találkozunk, az Olympos 9,10-es szobájából szépen látszik a tenger, azaz a nagystrand. Biztos vagyok benne, hogy tetszeni fog nektek. A tetőterasz is csodálatos, főzőcskézni is lehet. De nagyon jó a félpanzió is.
Szeretettel várlat Titeket puszi Kata