(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2009-07-11 00:02:46
Németh Adrienn írta ekkor: 2009-07-10 11:31:24
Szia Kata! Köszi az időjárási infokat! Párommal ez a 6. görög utunk, mindig aug. elején megyünk, de még mindig sikerült borongós, esős napokat kifogni. smile Remélem most nem így lesz! smile Üdv:Adri
Szia Adri! Ne gondolj rosszra. Igaz jóba próbálok lenni az égiekkel, nem tudom,remélem sikerül rávenni őket, hogy jó időtök legyen smile Bízz bennük Te is! smile Üdv.: Kata
Grand Kata Dátum: 2009-07-11 00:00:00
Kurdi Gábor írta ekkor: 2009-07-10 11:21:29
Szia Katám! Az Olymposba kaptunk helyet a 9-es és 10-es szobákat. A fiatalok a 9 esben lesznek egy hetet, mi meg a 10 esben kettőt.Szeptenber 1 től leszünk mint tavaj,és nagyon várom a találkozást.Nagy puszi neked Gábor.
Szia Gáborkám! Örülök, hogy ismét találkozunk, az Olympos 9,10-es szobájából szépen látszik a tenger, azaz a nagystrand. Biztos vagyok benne, hogy tetszeni fog nektek. A tetőterasz is csodálatos, főzőcskézni is lehet. De nagyon jó a félpanzió is. Szeretettel várlat Titeket puszi Kata smile smile
Farkas Réka Dátum: 2009-07-10 13:45:34
4 nap és megyünk! smile !Reméljük az A....át már bepalackozták és jól lehűtötték smile !Mit gondolsz Kata?puszilunk smile
Németh Adrienn Dátum: 2009-07-10 11:31:24
Szia Kata! Köszi az időjárási infokat! Párommal ez a 6. görög utunk, mindig aug. elején megyünk, de még mindig sikerült borongós, esős napokat kifogni. smile Remélem most nem így lesz! smile Üdv:Adri
Németh Adrienn Dátum: 2009-07-10 11:29:19
Szia Anett! Ne irigykedj! smile Amikor szeptemberben Ti a maramarasi hullámok között lubickoltok, én már tanítani fogok.Üdv:Adri