Nagyon szomorúak vagyunk! Le kellett mondanunk a nyaralást mert beteg vagyok. Annyira vártuk már de sajnos kórházban voltam és nem gyógyulok meg indulásig.

Marmaras a legjobb hely a világon!Mindenkinek kívánok nagyon sok szép élményt, és gyönyörű időt!Moncsi
Kedves Moncsi!
Nagyon sajnálom, hogy betegség miatt kell elszalasztanotok a nyaralát.
Kívánom, hogy minél hamarabb gyógyulj meg, és élvezhesd az Égei tenger símogató vizét.
Bízzunk benne, hogy esetleg még az ősszel összejön Neked is itt nálam pihenés.
Jó egészséget kívánok Neked és mielőbbi találkozást itt Neos Marmaraszban