(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

magoeva Dátum: 2009-07-05 14:10:59
Szia Kata! 30-án is küldtem :-) Pusz
Grand Kata Dátum: 2009-07-04 23:03:02
Köszönöm! smile smile Én is puszillak! Kata
Grand Kata Dátum: 2009-07-04 23:02:19
Grand Kata Dátum: 2009-07-04 23:00:19
SZABÓ ZOLTÁNNÉ írta ekkor: 2009-07-04 20:45:57
Nagyon szomorúak vagyunk! Le kellett mondanunk a nyaralást mert beteg vagyok. Annyira vártuk már de sajnos kórházban voltam és nem gyógyulok meg indulásig. smile Marmaras a legjobb hely a világon!Mindenkinek kívánok nagyon sok szép élményt, és gyönyörű időt!Moncsi
Kedves Moncsi! Nagyon sajnálom, hogy betegség miatt kell elszalasztanotok a nyaralát. Kívánom, hogy minél hamarabb gyógyulj meg, és élvezhesd az Égei tenger símogató vizét. Bízzunk benne, hogy esetleg még az ősszel összejön Neked is itt nálam pihenés. Jó egészséget kívánok Neked és mielőbbi találkozást itt Neos Marmaraszban smile smile smile
Grand Kata Dátum: 2009-07-04 22:57:01
Kovács Gyöngyi írta ekkor: 2009-07-04 14:14:53
Kedves Kata! Itt nem lehet az időt kiszámítani ! Nincs nap,hogy ne gondolnék Görögországra, sokszor az ad erőt,hogy majd megyünk! smile Puszi!
Szia Gyöngyi! Hála at égieknek az én Vendégeim nem panaszkodhatnak, mert "pirosbarnán" indulnak minden héten haza. Aki megfogadja a tanácsomat és keni joghurttal a leégett bőrét, az barnán. Bízom benne, hogy Nektek is jó időtök lesz! smile Én is puszillak:Kata