(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Berki Attila Dátum: 2009-07-04 08:28:41
Grand Kata írta ekkor: 2009-07-04 00:33:38
Mennyire szürke??? Hát nem süt a nap Attilám! smile
Most már süt a nap, mondjuk minden nap esik is. Pá-pá!
Grand Kata Dátum: 2009-07-04 00:34:46
leroy írta ekkor: 2009-07-03 23:22:52
ma hatalmas xex lex zsuskával!
Hogy mi????? smile Nem értem smile
Grand Kata Dátum: 2009-07-04 00:33:38
Berki Attila írta ekkor: 2009-07-03 14:03:22
Szia! Szürke hétköznapok!!!
Mennyire szürke??? Hát nem süt a nap Attilám! smile
Grand Kata Dátum: 2009-07-04 00:32:04
magoeva írta ekkor: 2009-07-03 10:06:42
Szia Kata! emailod nézted jún.30 óta? smile Pusz
Szia Évi! Megnéztem, de legutoljára 26-án kaptam Tőled képeket, amit meg is köszöntem! Azóta semmi új! smile
leroy Dátum: 2009-07-03 23:22:52
ma hatalmas xex lex zsuskával!