A hajókirándulást ne hagyja ki senki aki Marmarasra megy.Mi már láttunk delfineket is! Nemcsak a hajóról de a kis-öbölben is.A Kata pedig a legjobb idegenvezető!PUSZI NEKI Biztosan találkozunk még.Szabóék Szigetszentmiklósról
SZABÓ ZOLTÁNNÉ Dátum: 2009-07-04 20:45:57
Nagyon szomorúak vagyunk! Le kellett mondanunk a nyaralást mert beteg vagyok. Annyira vártuk már de sajnos kórházban voltam és nem gyógyulok meg indulásig.
Marmaras a legjobb hely a világon!Mindenkinek kívánok nagyon sok szép élményt, és gyönyörű időt!Moncsi
Kovács Gyöngyi Dátum: 2009-07-04 14:14:53
Kedves Kata! Itt nem lehet az időt kiszámítani ! Nincs nap,hogy ne gondolnék Görögországra, sokszor az ad erőt,hogy majd megyünk! Puszi!