(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

SZABÓ ZOLTÁNNÉ Dátum: 2009-07-04 20:54:59
A hajókirándulást ne hagyja ki senki aki Marmarasra megy.Mi már láttunk delfineket is! Nemcsak a hajóról de a kis-öbölben is.A Kata pedig a legjobb idegenvezető!PUSZI NEKI smile Biztosan találkozunk még.Szabóék Szigetszentmiklósról
SZABÓ ZOLTÁNNÉ Dátum: 2009-07-04 20:45:57
Nagyon szomorúak vagyunk! Le kellett mondanunk a nyaralást mert beteg vagyok. Annyira vártuk már de sajnos kórházban voltam és nem gyógyulok meg indulásig. smile Marmaras a legjobb hely a világon!Mindenkinek kívánok nagyon sok szép élményt, és gyönyörű időt!Moncsi
Kovács Gyöngyi Dátum: 2009-07-04 14:14:53
Kedves Kata! Itt nem lehet az időt kiszámítani ! Nincs nap,hogy ne gondolnék Görögországra, sokszor az ad erőt,hogy majd megyünk! smile Puszi!
Grand Kata Dátum: 2009-07-04 10:07:19
Berki Attila írta ekkor: 2009-07-04 08:29:27
Azt hiszi valamilyen erotikus oldalon fórumozik.
Valószínű! smile smile
Berki Attila Dátum: 2009-07-04 08:29:27
Grand Kata írta ekkor: 2009-07-04 00:34:46
Hogy mi????? smile Nem értem smile
Azt hiszi valamilyen erotikus oldalon fórumozik.