(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

magoeva Dátum: 2009-07-03 15:09:04
Berki Attila írta ekkor: 2009-07-03 14:03:22
Szia! Szürke hétköznapok!!!
smile
Berki Attila Dátum: 2009-07-03 14:03:22
magoeva írta ekkor: 2009-07-03 10:07:53
Szia Attila! Mi újság nálatok?
Szia! Szürke hétköznapok!!!
magoeva Dátum: 2009-07-03 10:07:53
Szia Attila! Mi újság nálatok?
magoeva Dátum: 2009-07-03 10:06:42
Szia Kata! emailod nézted jún.30 óta? smile Pusz
Grand Kata Dátum: 2009-07-03 07:06:29
írta ekkor: 2009-07-02 10:45:12
Helló! Tegnap értünk haza kedvesemmel e csodás helyről: is beszámolót írnék: Többször voltam már göröghonban, nagyon imádom, de ez a hely messze felülmúlja az eddigieket. Hegyes-völgyes helyen fekszik, több kisebb-nagyobb öböllel. A tengerpart egyáltalán nem zsúfolt, rengeteg hely van, magyar turista kb annyi, akivel együtt utaztunk ki, orosz egy sem- így teljes a kikapcsolódás, s nyugalom lehetősége. Az aparrtmanunk az egyik legszebb volt az egész környéken, a közös nagy teraszról mesés kilátással, egy kis dombmászás volt a kedvenc strandhelyünkig, de az volt a szépsége a dolognak, hogy nem egy hosszú síkpartos tömött strand van. Az árak abszolút elviselhetőek, egy-két dolog volt a boltokban, ami kirívóan drágább, mint itthon, de sok minden ugyanannyiba kerül. Tökéletes helyi idegenvezetőnk volt- imádtuk Katát-, aki régóta ott él, s mindenkit ismer, így adott nekünk tökéletes tippeket, hogy hol együnk, kedvezményre jogosító kártyával. A kaja mindenhol tökéletes volt- itthon miért nincs ilyen finom gyros (2 euroért)? Ettünk mindenfélét: polip, kalamári, kardhal, szardínia, amik mellé mint kiderült ingyen jár a sima fehér kenyér, vagy kicsit megpirított oreganos féle, így nem kell hozzá köret, max saláta. A hajókirándulás is rendkívül jó volt, érdemes menni rá. Nem nagyon akarózott hazajönni, az az igazság. Ha valakin ek bármiylen infó kell árakról-sör, kóla, kenyér, akkor szóljon, s írok bármiről, így talán segíthetek katának is, akit vagy a görög netszolgálttó szivat, vagy simán elfoglalt.
Kedves Orsi és Józsi! Örülök, hogy jól éreztétek magatokat! Nekem az a legnagyobb boldogság, ha a vendég megelégedéssel tér haza! Minden szépet és jót kívánok Nektek, és szeretettel várlak a következő alkalommal! Puszi Kata smile smile