Szia Attila!
Jók az értesüléseid, amire mi hazaértünk Bende első dolga volt Brigiit hívni, akkor már Tatabányán voltatok:-)))
Ráadásul éjjel még annyit se mondtak meg, hogy hol vagyunk...Akik Marmarasra vittek bennünket sokkal jobb fejek voltak :-)))
Kialudtátok magatok? Ma töltjük fel a képeket, remélem estére már tudok küldeni párat :-))
Sziasztok!
Tudom azért írtam, akkor kanyarodtunk le Tatabányára mikor a fiad telefonált. Mi nagyon jó időt jöttünk. A képeket feltöltöttem kb 100-150"eltűnt" a gépről szét vet az ideg. Még jó, hogy kameráztam is. De a banánozás megmaradt mind, majd küldjük. Az ófaluról 1 db. kép sincs meg!!!!!! Elég jót aludtunk a buszon is de azért durmoltunk egyet itthon is délután. Puszilunk mindenkit.