Szerintem az éttermek árai változók, csakúgy, mint itthon. Gyrost-2-2,5 euro között ettünk, tavernában vacsora 4 személyre üdítővel, vízzel, borral minden helyen kijött 40 euroból. Fagyi a legtöbb helyen 1,5 euro, a görögdinnye 50-60cent/kg, a péksütik pl.margareta /6zsemle összesütve/ 0,8-1,2 euro, croissant, kiflik, stb. 0,35-0,8 euro/db. Az Alexandrától nem messze a "smiley" boltba 12.30 körül is hoztak mindig friss pékárút, nem csak reggel.
Ne hagyjátok ki az ófalut, jó nagy séta, de megéri:-))
Persze kocsival kevésbé fárasztó :-)