(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Berki Attila Dátum: 2009-06-25 13:32:19
magoeva írta ekkor: 2009-06-25 13:22:51
Az viszont igaz, hogy amit az Alexandra melletti kisboltban árulnak házi joghurt nagyon finom! a nagy doboz, amibe kb 50-60 deka fér, 2,5-2,6 euro. A smileys boltban az "egy kilós családi" joghurt 2,7 euro, tehát olcsóbb. Ez se rossz, de a másik sokkal finomabb :-)))
Itt ülök és mesélek! smile
Berki Attila Dátum: 2009-06-25 13:31:15
magoeva írta ekkor: 2009-06-25 13:13:55
Szia Attila! Te is itt ülsz a gép előtt? :-))))) Képzeld pont ezt írtam Erikának, hogy egy csomó kép nincs meg a fényképezőn!!! Az Ófalus képeket is átküldöm nektek, már ami van, mert nekem meg ott a fényképező aksija merült le, a pót aksik meg persze a szálláson:-) Képzeld, a hajóútról sikerült a szállást is lefényképezni :-)) Nektek meg van? A 9 eurós vizet azért még emlegetjük smile Jövőre mi is a terv? Puszi a családnak smile
A hajókázásról szerintem minden kép meg van. A terv még kicsit korai de Thassos. Lefkada, vagy Parga a szimpatikus. Ja és a koktélokat els is felejtettem 8-9 euró(húzos de finom és egyszer élünk! Frappe: 2-.2.5 euró. Vettem hozzá hálózati mixert 5.80 euró. Csak még valamilyen poharat kell vennem hozzá.
magoeva Dátum: 2009-06-25 13:22:51
Az viszont igaz, hogy amit az Alexandra melletti kisboltban árulnak házi joghurt nagyon finom! a nagy doboz, amibe kb 50-60 deka fér, 2,5-2,6 euro. A smileys boltban az "egy kilós családi" joghurt 2,7 euro, tehát olcsóbb. Ez se rossz, de a másik sokkal finomabb :-)))
magoeva Dátum: 2009-06-25 13:13:55
Szia Attila! Te is itt ülsz a gép előtt? :-))))) Képzeld pont ezt írtam Erikának, hogy egy csomó kép nincs meg a fényképezőn!!! Az Ófalus képeket is átküldöm nektek, már ami van, mert nekem meg ott a fényképező aksija merült le, a pót aksik meg persze a szálláson:-) Képzeld, a hajóútról sikerült a szállást is lefényképezni :-)) Nektek meg van? A 9 eurós vizet azért még emlegetjük smile Jövőre mi is a terv? Puszi a családnak smile
magoeva Dátum: 2009-06-25 13:08:40
Szerintem az éttermek árai változók, csakúgy, mint itthon. Gyrost-2-2,5 euro között ettünk, tavernában vacsora 4 személyre üdítővel, vízzel, borral minden helyen kijött 40 euroból. Fagyi a legtöbb helyen 1,5 euro, a görögdinnye 50-60cent/kg, a péksütik pl.margareta /6zsemle összesütve/ 0,8-1,2 euro, croissant, kiflik, stb. 0,35-0,8 euro/db. Az Alexandrától nem messze a "smiley" boltba 12.30 körül is hoztak mindig friss pékárút, nem csak reggel. Ne hagyjátok ki az ófalut, jó nagy séta, de megéri:-)) Persze kocsival kevésbé fárasztó :-)