Szia Diom!Én az unokahúgommal megyek busszal szeptember 8-án az Olympos Hotelbe!!!!de olyan messze ven még
Szija! Na végre valaki aki nem Alexandrás

Bár nem biztos hogy találkozunk, mert mi hamarabb szeretnénk menni, de örülök hogy Olympos Hotel sem lesz teljesen üres.
Kérdés: szenvednek az Olympososok bármi hátrányt Alexandrásokkal szemben? Pl.Fak program, tanácsok, ügyntézés bármi? Közel van a kettő egymáshoz? Másik szállás majdnem tele, ez meg még elég üres egy turnus kivételével.Jó volt olvasni a beszámolót Berki Attilától, melyik strandon voltatok? hova érdemes menni? Üdv!