(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Varga Pugner Evelin Dátum: 2009-06-25 13:56:45
Sziasztok! Köszönjük az infókat, ez most sokaknak jól jön!! smile
DiOm Dátum: 2009-06-25 13:49:46
Gillich Anett írta ekkor: 2009-06-22 17:59:28
Szia Diom!Én az unokahúgommal megyek busszal szeptember 8-án az Olympos Hotelbe!!!!de olyan messze ven még smile smile
Szija! Na végre valaki aki nem Alexandrás smile Bár nem biztos hogy találkozunk, mert mi hamarabb szeretnénk menni, de örülök hogy Olympos Hotel sem lesz teljesen üres. Kérdés: szenvednek az Olympososok bármi hátrányt Alexandrásokkal szemben? Pl.Fak program, tanácsok, ügyntézés bármi? Közel van a kettő egymáshoz? Másik szállás majdnem tele, ez meg még elég üres egy turnus kivételével.Jó volt olvasni a beszámolót Berki Attilától, melyik strandon voltatok? hova érdemes menni? Üdv! smile
magoeva Dátum: 2009-06-25 13:45:58
Mesélj a motor és autóbérlésről is smile Ne felejtsük el azt sem megemlíteni, hogy Marmarason a víz iható!!!!
magoeva Dátum: 2009-06-25 13:43:16
Akkor majd azt is küldöm:-)))
Berki Attila Dátum: 2009-06-25 13:35:29
magoeva írta ekkor: 2009-06-25 13:13:55
Szia Attila! Te is itt ülsz a gép előtt? :-))))) Képzeld pont ezt írtam Erikának, hogy egy csomó kép nincs meg a fényképezőn!!! Az Ófalus képeket is átküldöm nektek, már ami van, mert nekem meg ott a fényképező aksija merült le, a pót aksik meg persze a szálláson:-) Képzeld, a hajóútról sikerült a szállást is lefényképezni :-)) Nektek meg van? A 9 eurós vizet azért még emlegetjük smile Jövőre mi is a terv? Puszi a családnak smile
Nincs a hajóúton képünk a szállásról. Mondjuk nem is figyeltem, hogy látható volt.