(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Gillich Anett Dátum: 2009-06-22 18:00:05
DiOm írta ekkor: 2009-06-22 12:03:29
Sziasztok! Hotel Olymposba ki jön agusztus végén vagy szept elején? smile Párommal tervezünk menni, Miskolcról indulnánk. Még nincs meg a konkrét időpont de hamarosan foglalunk smile Üdv Mindenkinek!
Szia Diom!Én az unokahúgommal megyek busszal szeptember 8-án az Olympos Hotelbe!!!!de olyan messze ven még smile smile
Gillich Anett Dátum: 2009-06-22 17:59:28
DiOm írta ekkor: 2009-06-22 12:03:29
Sziasztok! Hotel Olymposba ki jön agusztus végén vagy szept elején? smile Párommal tervezünk menni, Miskolcról indulnánk. Még nincs meg a konkrét időpont de hamarosan foglalunk smile Üdv Mindenkinek!
Szia Diom!Én az unokahúgommal megyek busszal szeptember 8-án az Olympos Hotelbe!!!!de olyan messze ven még smile smile
zsófi73 Dátum: 2009-06-22 17:32:49
2 hét Marmaras! smile smile smile smile
zsófi73 Dátum: 2009-06-22 17:32:08
smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile már csak órák kérdése (...) és indulunk!!! bibibiiiii !!!! smile
DiOm Dátum: 2009-06-22 12:03:29
Sziasztok! Hotel Olymposba ki jön agusztus végén vagy szept elején? smile Párommal tervezünk menni, Miskolcról indulnánk. Még nincs meg a konkrét időpont de hamarosan foglalunk smile Üdv Mindenkinek!