Szia Adrienn!
Az Alexandrához közel van a kis strand..ez azonban kavicsos..a nagy strand az egy kicsit messzebb van, de az homokos, és nagyon lassan mélyülő. A falu távolabbi részében van még egy homokos part, de azt nem nagyon szokta Kata ajánlani. Ha pedig fehér homokra vágytok, akkor majd el kell mennetek a Sithónia körútra, ahol az egyik megálló a Narancspart..akár csak a Seychelles-szigetek:)
Szia Niki! Köszi az infokat! K.b. milyen messze van a nagy strand az Alexandrától?Illetve még meg tudnád írni, hogy csak a parton,vagy a vízben is homokos-e a nagy strand?
Narancsparton már voltunk,mikor Sartiban nyaraltunk, tényleg felejthetetlen volt!!:)Várom a válaszod, üdv:Adri