(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Farkas Réka Dátum: 2009-06-19 15:02:50
Szia Adrienn!Niki tesója vagyok,ő most nem tud válaszolni,mert táboroztat.Válaszolok helyette,a nagy strand kb. 500m-re van,homokos a partja,de ahogy a tengerbe lépsz ott kb. 1m hosszan kicsi kavicsos a víz,de utána homokos az is!Üdv!
Németh Adrienn Dátum: 2009-06-19 14:55:16
Farkas Nikolett írta ekkor: 2009-06-19 07:31:32
Szia Adrienn! Az Alexandrához közel van a kis strand..ez azonban kavicsos..a nagy strand az egy kicsit messzebb van, de az homokos, és nagyon lassan mélyülő. A falu távolabbi részében van még egy homokos part, de azt nem nagyon szokta Kata ajánlani. Ha pedig fehér homokra vágytok, akkor majd el kell mennetek a Sithónia körútra, ahol az egyik megálló a Narancspart..akár csak a Seychelles-szigetek:)
Szia Niki! Köszi az infokat! K.b. milyen messze van a nagy strand az Alexandrától?Illetve még meg tudnád írni, hogy csak a parton,vagy a vízben is homokos-e a nagy strand? Narancsparton már voltunk,mikor Sartiban nyaraltunk, tényleg felejthetetlen volt!!:)Várom a válaszod, üdv:Adri
Németh Adrienn Dátum: 2009-06-19 14:54:53
Farkas Nikolett írta ekkor: 2009-06-19 07:31:32
Szia Adrienn! Az Alexandrához közel van a kis strand..ez azonban kavicsos..a nagy strand az egy kicsit messzebb van, de az homokos, és nagyon lassan mélyülő. A falu távolabbi részében van még egy homokos part, de azt nem nagyon szokta Kata ajánlani. Ha pedig fehér homokra vágytok, akkor majd el kell mennetek a Sithónia körútra, ahol az egyik megálló a Narancspart..akár csak a Seychelles-szigetek:)
Szia Niki! Köszi az infokat! K.b. milyen messze van a nagy strand az Alexandrától?Illetve még meg tudnád írni, hogy csak a parton,vagy a vízben is homokos-e a nagy strand? Narancsparton már voltunk,mikor Sartiban nyaraltunk, tényleg felejthetetlen volt!!:)Várom a válaszod, üdv:Adri
Farkas Nikolett Dátum: 2009-06-19 07:31:32
Szia Adrienn! Az Alexandrához közel van a kis strand..ez azonban kavicsos..a nagy strand az egy kicsit messzebb van, de az homokos, és nagyon lassan mélyülő. A falu távolabbi részében van még egy homokos part, de azt nem nagyon szokta Kata ajánlani. Ha pedig fehér homokra vágytok, akkor majd el kell mennetek a Sithónia körútra, ahol az egyik megálló a Narancspart..akár csak a Seychelles-szigetek:)
Németh Adrienn Dátum: 2009-06-18 20:21:14
Sziasztok! Az Alexandra közeli strandok érdekelnének.Mi a homokos partot szeretjük.Találni fogunk Marmarason a kedvünkre valót? smile