(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

zsófi73 Dátum: 2009-06-22 06:47:55
Ma utazunk! 3 kocsi indul ma éjfélkor a röszkei határról Marmarasba! (Astra, Skoda, Ford) Jaajjjj, már alig váááároooom!!!!!!!!!! smile smile
zsófi73 Dátum: 2009-06-22 06:46:13
smile smile smile smile
Dátum: 2009-06-21 11:56:09
holnap utazunk!
Németh Adrienn Dátum: 2009-06-19 16:14:16
Farkas Réka írta ekkor: 2009-06-19 15:02:50
Szia Adrienn!Niki tesója vagyok,ő most nem tud válaszolni,mert táboroztat.Válaszolok helyette,a nagy strand kb. 500m-re van,homokos a partja,de ahogy a tengerbe lépsz ott kb. 1m hosszan kicsi kavicsos a víz,de utána homokos az is!Üdv!
Szia Réka!Nagyon aranyos vagy!Köszi szépen az infot! smile Üdv:Adri
Németh Adrienn Dátum: 2009-06-19 16:13:26
Farkas Réka írta ekkor: 2009-06-19 15:02:50
Szia Adrienn!Niki tesója vagyok,ő most nem tud válaszolni,mert táboroztat.Válaszolok helyette,a nagy strand kb. 500m-re van,homokos a partja,de ahogy a tengerbe lépsz ott kb. 1m hosszan kicsi kavicsos a víz,de utána homokos az is!Üdv!
Szia Réka!Nagyon aranyos vagy!Köszi szépen az infot! smile Üdv:Adri