Szia Adrienn!Niki tesója vagyok,ő most nem tud válaszolni,mert táboroztat.Válaszolok helyette,a nagy strand kb. 500m-re van,homokos a partja,de ahogy a tengerbe lépsz ott kb. 1m hosszan kicsi kavicsos a víz,de utána homokos az is!Üdv!
Szia Réka!Nagyon aranyos vagy!Köszi szépen az infot!

Üdv:Adri